Cennetin Gözyaşları 32. bölüm fragmanı yayında

Cennetin Gözyaşları 32. bölüm fragmanı çıktı. ATV'de yayınlanan dizide bu hafta neler olacak? Merakla bekleniyor...

Dizi - Film - TV 07.05.2018, 14:15
Cennetin Gözyaşları 32. bölüm fragmanı yayında

ATV'de yayınlanan Cennetin Gözyaşları 32. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizinin yeni fragmanı çıktı. Bu hafta neler olacak, işte fragman..

CENNETİN GÖZYAŞLARI 32. BÖLÜM FRAGMANI


CENNETİN GÖZYAŞLARI 31. BÖLÜM ÖZETİ

Cennet içinde hala dolduramadığı boşlukları, acısını Arzu'nun bir hamlesiyle daha da derinleştirir. Arzu ne kadar gerçekleri anlatsa da Cennet inanmamayı seçer inatla. Arzu'nun tüm çırpınışları boşunadır. Bir de yetmezmiş gibi Kaya'nın belki de kendisi için son hamlesi ile yüz yüze gelir. Cennet düğün için hazırlıklar yaparken Melisa bu düğünü engellemek için her şeyi yapmaya hazırdır… Cennet evliliğine giden yoldayken Arzu da Kaya'nın tuzağına düşmüştür. Ama ne Kaya ne de Arzu olacakları hesap etmemiştir. Arzu ölümün kollarında çırpınıyordur!

Önceki hafta neler olmuştu?

Tüm sırlar henüz ortaya çıkmamıştır. Cennet en ağır gerçekle, babasının yaptıklarıyla yüzleşecektir. Bu yüzleşme ne kadar ağır olsa da Cennet için cevapları imkansız sandığı soruları da süpürür gider. Arzu'yu anlamaya başlamıştır. Kırgınlığı, acısı bir nebze azalmıştır. Arzu için belki de Cennet'le geçireceği ilk ve son gece olacaktır. Arzu'nun evden kovulmasını hazmedemeyen Melisa ne yapıp edip Arzu'yu eve getirme planları yapıyordur. Tek plan yapan Melisa değildir. Kaya artık kaybedeceği hiçbir şey olmadığını düşündüğü için ölümcül bir plan içine girer. Cennet'i Arzu yüzünden kaybettiğini düşünen Kaya kısasa kısas bir yol izleyecektir. Cennet ise tüm bu yaşadıklarını geride bırakmaya karar verir. Artık kendi ailesini kurmak ister. Kendi hikayesini başlatacaktır. Bunun için önce Melisa ile konuşması lazımdır. Ne de olsa onlar kardeştir… Melisa'ya kurulan tuzaktan habersiz iki kardeş ölüm ile yüzleşmeye gidiyordur.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@