7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Çarpışma 9. bölüm fragmanı çıktı mı?

Çarpışma 8. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Dizide bu hafta neler oldu, Çarpışma 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 31.01.2019, 22:39
Çarpışma 9. bölüm fragmanı çıktı mı?

SHOW TV'de yayınlanan Çarpışma 8. bölümüyle ekranlara geldi. Kısa sürede sevilen dizi yine heyecan doluydu. Çarpışma 9. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Çarpışma 8. bölüm özeti

Veli telefonla ulaştığı Kadir’e, ‘Sen benim elimden annemi aldın ama bana başka bir anne verdin!’ diyerek, onu en hassas yerinden vuruyor. Kadir, hiç tanımadığı annesiyle ilgili Zeynep’e içini dökerken, Zeynep de sözleriyle ona güç ve moral veriyor. Kadir’in, Zeynep’in, Cemre’nin ve Kerem’in aile olmalarını nefretle takip eden Veli, ‘İnsanlar sevdikleriyle sınanmadan aile olamazlar!’ sözleriyle yine canları yakacak bir planının olduğunun işaretini veriyor. Kerem’in boş sokaklarda ‘Anne neredesin!’ diye haykırdığı,  Yakup ve Meral’in kar maskeli adamlarca saldırıya uğradığı, Demir’in silah doğrulttuğu tanıtımda Cemre’nin Belma’yla karşı karşıya geldiği anlarda heyecan ve gerilim artıyor.

Çarpışma 7. bölüm özeti

Bir masa başında toplanan Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem’in Aylin’i kurtarmak için plan yaptığı, Kadir’in Aylin’e giden yolda Selim’i kullandığı tanıtımda, tuzağa düşürüldüğünü anlayan Veli’nin yaşadığı panik anları dikkat çekiyor. Haydar, Adalı’nın operasyonunu Selim’den öğrenirken, Veli ve Adalı arasındaki çatışma da nefesleri kesiyor. Zeynep’in kızı Aylin’e hasretle sarıldığı anlar ise izleyenleri duygulandırıyor.
 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@