Çarpışma 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Show Tv'nin sevilen dizilerinden olan Çarpışma'nın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Çarpışma 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
banner432

İzleyicisiyle her perşembe akşamı Show Tv ekranlarında buluşan başarılı dizi Çarpışma'nın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini bu hafta neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

ÇARPIŞMA 23. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI

Yayınlanan fragmanda; Zeynep, Kerem ve Cemre evde oturuken, Zeynep'in parmağındaki yüzüğü görüyorlar. Zeynep de bunun üzerine itiraf ederek en yakın arkadaşlarına evleneceklerini söylüyor.  Kadir de Kerem'e annesine verdiği sözü söylüyor. Diğer tarafta Veli sahilde gezerken mendil satan çocuk yanına yaklaşıyor. Medil almayınca elindeki kurşunu gösterip, bunu alır mısın? diyor. Bunun üzerine Veli, zaman kaybetmeden Kadir'i arıyor. Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem ise dışarıya eğlenmeye gidiyor. Telefonu duymayan Kadir, Zeynep'in bıçaklanmasına karşı koyamıyor.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 22. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir, Haydar ve ekibi ile Cansız ve adamları arasında büyük bir çatışma yaşanıyor. Bu sırada Kadir'i gizlice takip eden Veli bir binanın çatısına çıkarak silahını kurar. Cansız'ı öldürmek için silahını ateşler ancak Cansız bu ölüm çemberinden de kaçmayı başarır.

KADİR CANSIZ'IN BABASI OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Kadir, önemli bir istihbarat bilgisiyle Cansız'ın birlikte çalıştığı iki adamını takibe alır. Kadir ve Cansız birbirlerine karşılıklı olarak oyunlar kurarken, Kadir sonunda aklını kurcalayan büyük soru işaretinin cevabını bulur. Cansız'ın babası olduğunu öğrenen Kadir onunla tekrar karşı karşıya gelir ve aralarında büyük bir yüzleşme yaşanır.

DEMİR İNTİKAM PEŞİNDE!

Yaşanan son olaylardan sonra her şeyini kaybeden Demir, Cemre'den intikam almak için Meral'den yardım ister. Ancak Meral Demir'in niyetini anlar ve onun oyununa gelmez. Demir'in teklifini Kerem'e anlatır. Demir geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir silah zoruyla Cemre'yi alıkoyar.

KADİR'İN ANNE ACISI!

Kadir, Cansız'ı alt ettiğini düşündüğü sırada Cansız'ın adamı annesi Asiye'nin başına silah dayamış şekilde yanlarına gelir. Kadir, annesine dokunulmaması şartı ile silahını bırakır. Veli'den de Cansız'ı öldürmemesi konusunda söz alır. Ancak Cansız sözünü tutmaz ve Asiye'yi Kadir'in gözleri önünde öldürür. Kadir annesinin ölümüyle şoke olurken büyük bir acı daha yaşar.

ZEYNEP DE CANSIZ'IN ELİNDE

Kadir annesinin ölümünden sonra bir şok daha yaşar. Cansız Asiye ile birlikte Zeynep'i de kaçırmıştır. Zeynep Cansız'ın sözlerinden ölüm tehdidi altında olduğunu hisseder.

KADİR'E ZEYNEP'İ BULMASI İÇİN 24 SAAT SÜRE

Zeynep, Cansız'ın adamları tarafından onun yanına getirilir. Cansız, Zeynep'e “şimdi seni sevenlerin fedakarlık yapma vakti geldi. 24 saatin var. Acaba sen ölürsen hangisi yaşar. Yani hangisi seni daha çok seviyormuş öğrenelim” diyor. Bu arada Cansız Kadir'i de arar. Zeynep'i kurtarabilmesi için 24 saat olduğunu Ve bu zaman zarfında Zeynep'i bulamazsa sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Ardından da Kadir'e “Tarih babalarla oğulların nefreti ile dolu. Bakalım hangimizin ki kazanacak Yusuf” der.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner472