Çarpışma 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Heyecanla beklenilen Çarpışma' nın 17. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüme dair detaylar...

Çarpışma 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Her hafta perşembe günü izleyicilerle buluşan Çarpışma, son olarak 16. bölümüyle ekranlara gelmişti. İzleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin yeni tanıtımı da çıktı. Çarpışma 17. bölüm fragmanı yayınlanırken fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. 

ÇARPIŞMA 17.BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Yayınlanan yeni fragmanda; Cansız, Kadir'in ölmemmesi için adeta yalvarıyor. Selim, silahını doğrulttuğu Veli'ye Yusuf'un kim olduğunu soruyor. Cansız, Kadir'in kendi oğlu olduğunu öğreniyor. Veli, Kadir'in oğlu olduğunu Cansız'a Zeynep'in söylediğini öğrenince şoke oluyor. Veli savaşa hazırlanırken, Cansız "Artık hiç kimse seni benden alamaz oğlum, ölene kadar beraberiz" diyor. İşte Çarpışma 17. yeni bölüm fragmanı...

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 16. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Cemre Yakup ile birlikte kumpas kuran Demir'e tokat atarak her şeyini bittiğini söyler. Cemre, hapse gireceğini söylediği Demir'in babası Selim'i de yanında götüreceğini söylemesiyle şoke olur. Cemre'den bunları düşünerek hareket etmesini ister.

VELİ ADEM'İ ÖLDÜRÜYOR

Selim, Veli'den Kerem'in hapiste ölmesini sağlayıp sağlayamayacağını sorar. Veli bunun mümkün olabileceğini söyleyerek teklifi kabul eder. Bu arada Cansız Kadir'in operasyonla paraları ele geçirdiğini öğrenmiştir. Cansız Kadir ve Adem'den hesap sorarken kasetin nerede olduğunu öğrenmek ister. Veli ve Adem bilmediklerini söyler. Ancak Cansız bilgisayardaki görüntüleri izlettirir. Görüntülerde kaseti Adem'in aldığı açık bir şekilde görülmektedir. Cansız tekrar kasetin nerede olduğunu sorar. Veli'ye bir tabanca uzatır. Veli silahı Adem'in kafasına doğru uzatır. Adem yalvaran bakışlarla Veli'ye bakar. Cansız Veli'ye seslenir ardından Veli silahı ateşler. Ardından Cansız Veli'ye “kaset nerede artık sen bul” diyerek gider.

SELİM'E DARBE ÜSTÜNE DARBE

Kadir Selim ile buluştuğunda yaptığı kara para trafiği ile ilgili olarak onu sorgular. Selim Kadir'in Zeynep aracılığıyla ulaştığı bilgilerin bulunduğu dosyayı önüne uzatır. Selim dosyayı inceledikten sonra “beni bunlarla mı korkutacaksın?” Deyince Kadir devamının olduğunu söyler. Yanlarına gelen karısı da Selim'in önüne bir dosya atar. Öldürülen doktor ile ilgili delillerle iyice köşeye sıkışan Selim'e son ve en büyük darbe Cemre'den gelir. Cemre annesinin nasıl öldüğünü sorunca Selim'in kaçacak hiçbir yeri kalmamıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513