Çarpışma 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizilerinden olan Çarpışma' nın 16.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin yeni bölümünde neler olacağına dair ipuçları fragmanda yer aldı.

Dizi - Film - TV 03.04.2019, 15:39
Çarpışma 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Her hafta perşembe günü izleyicilerle buluşan Çarpışma, son olarak 15. bölümüyle ekranlara gelmişti. İzleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin yeni fragmanı çıktı. Bu hafta da izleyicilere nefes aldırmayan bir bölümle ekranlara gelecek.

ÇARPIŞMA 16. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Kadir ve Cansız arasındaki telefon görüşmelerinin yanı sıra cezaevinde kalabalık bir grupla kavgaya girişen Kerem’in çaresizliği heyecan ve merak uyandırıyor. Kerem ile Cemre aşkının alevlendiği, Veli’nin Kadir’le karşı karşıya geldiği, Kadir’in kendisini kışkırtan Selim’e dersini verdiği anların da dikkat çektiği tanıtım yeni bölümün sürprizlerle dolu olacağının işaretlerini veriyor. 

ÇARPIŞMA 15. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU? İŞTE SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR...

Kerem’in gözaltına alındığının, Cemre’yi arayıp veda edercesine sözler sarf ettiğinin, ne olup bittiğini anlamlandıramayan Cemre’nin ise kaygılandığının görüldüğü tanıtımda Zeynep ile konuşan Asiye’nin endişeli ve panik halleri dikkat çekiyor. Kadir’in, polislerle birlikte Asiye’nin evine girmek üzere olduğu anlarda heyecan artarken, Kadir ve Cansız’ın söz düellosu, Veli’nin de ‘Hadi öldürün birbirinizi!’ sözleri büyük merak uyandırıyor ve akıllara ‘Kadir ile Cansız karşı karşıya geldiler mi?’ sorusunu getiriyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@