Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanı çıktı mı?

Bizim Hikaye 8. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 02.11.2017, 22:41 02.11.2017, 22:55
Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanı çıktı mı?

Fox tv'de ekranlara gelen Bizim Hikaye 8. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Hikayesiyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizide bu hafta Barış ile Kiraz yüzleşirken, Şükran yıllar sonra eve döner. Filiz'i zor bir sınav beklemektedir... Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak

Bizim Hikaye 8. bölüm özeti

Kiraz, ablasının önemseyen hiç kimse olmadığını düşünerek Barış’ın peşine düşer ve onun gizli bir hayatı olduğunu öğrenir. Yüzleşirler. Barış, Filiz’i çok sevdiğini, onunla gelecek hayalleri kurduğunu söyler, hatta bir de sürprizi vardır. Ancak Kiraz ikna olmaz, Barış’a ablasına gerçekleri anlatması için baskı yapmaya başlar. Öte yandan, Cemil’le Cenk de Barış’ı sıkıştırmaya başlar. Barış iki arada bir derede kalır.


Hikmet, Esra’ya aşkını itiraf etme kararı alır. Bundan Rahmet’e bahseder. Rahmet çok sinirlenir. Hikmet abisinin karşı çıkmasına rağmen bir aşk mektubu yazar ve Esra’nın mantosunun cebine bırakır. Bu mektup, Hikmet’le Rahmet’in başına acaba iş açacak mıdır?
 
Rahmet, Müjde sayesinde başkalarının yerine sınavlara girme işini abartır. Bu kez üniversiteli bir öğrencinin yerine sınava girer. Büyük bir yakalanma korkusu yaşar. Sınavdaki başarısı profesörün dikkatini çeker. Profesör, Rahmet’in sahte işlerini ortaya çıkarabilecek midir? 
Fikret, aileyi sevince boğacak bir başarıya imza atmış ve ilk basketbol maçına çıkmıştır. Filiz’in göğsü kabarır.
 
Fikri ise kendi gündemindedir. Karısı Şükran’ın İstanbul’da olduğunu öğrenir. Ele geçireceği bir para için Şükran’ın imzasına ihtiyacı vardır. Fakat karşılığında onun da bütün aileyi sarsacak bir isteği olacaktır. Şükran yıllar sonra eve geri döner. Çocuklar altüst olur, Fikri’nin dengesi iyice bozulur. Filiz ise kardeşlerini annesinden koruyabilmek için büyük bir mücadeleye girişmek zorunda kalır. Tabii bu çok zor bir sınavdır. Filiz acaba bu sınavın üstesinden gelebilecek midir?

Yorumlar (1)
RAMAZAN bulut 3 yıl önce
Filmi izlemek isdiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@