banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı çıktı mı?

Bizim Hikaye 19. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde neler oldu, Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 26.01.2018, 08:08 26.01.2018, 09:50
Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı çıktı mı?

FOX tv'nin en çok izlenen dizilerinin başında yer alan Bizim Hikaye 20. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevile dizide bu hafta işler yine karışmıştır. Filiz ve Barış'ın mutluluğu yerle bir olurken Filiz'in annesinin de geri dönüşüyle çocuklar afallamıştır. Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında burada olacak

Bizim Hikaye 19. bölüm özeti

Barış ve Filiz’in geçici mutlulukları Cemil’in gelişiyle yerle bir olmuştur. Filiz istemeyerek de olsa Cemil’le birlikte mahalleye dönmek zorunda kalır. Filiz eve döndüğünde bir sürprizle karşılaşır; annesi artık eve dönmüştür ve gitmeye de niyetli değildir. Üstelik çocuklar da evdedir. Filiz çocukların dönüşüne sevinir fakat bir yandan da uzun zamandır ortalıkta olmayan annelerine çok kızgındır. 


Barış ise mahallede kalarak Filiz’i ikna etme çabalarına devam eder. Mahalleye yerleştiğini ve hiçbir yere gitmeyeceğini kanıtlamak için farklı bir yol seçer. Bu durum Fikret ve Kiraz’ı mutlu ederken Filiz’in kafasını karıştırır. Cemil ise Barış’ın bu son hamlesiyle öfkeden deliye dönmüştür.

 Hikmet’in başı Esra’nın sakladığı mektup yüzünden derttedir. Bir yandan Asım’ın Esra’ya zarar vermesini engellerken bir yandan da mektubu yazanın kendisi olduğunu gizleyebilecek midir? Rahmet ve Müjde ise gündelik işlerle biraz para kazanarak kendi ayakları üzerinden durmaya çalışmaktadır fakat onların işi de pek kolay değildir. 

Tülay Ceylan’ı evlat edinme konusunu Tufan’a açmaya çalışır fakat geçmişiyle ilgili bir sorundan dolayı başı dertte olan Tufan’ın aklı Tülay’da değildir. Tufan bu beklenmedik sorunu çözmek için kimden yardım isteyecektir? 

Şükran ise evin annesi olduğunu herkese göstermekte kararlıdır. Bu zamana kadar ev ve çocuklarla ilgili Filiz’in üstlendiği sorumlulukları üstlenmeye çalışır ve bu yüzden Filiz ve Şükran arasında tartışmalar yaşanır. Şükran kendisinin davranışlarını samimi bulmayan Filiz’i ve annelerinin dönüşüyle afallayan çocuklarını ikna edebilecek midir?


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@