7m


7m

hyundai

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenleriyle her hafta perşembe akşamı ATV ekranlarında buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni sezona dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 02.09.2020, 11:24
Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 3. sezon tanıtımı yayınlandı. Seyircileri yeni sezonda neler bekleyecek? İşte yeni seozna dair tüm detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 3. SEZON TANITIM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜM ÖZETİ...

Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar'ı izlemektedir.

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm'ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar'a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm'e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir'i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha'nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan'ın okuduğu mektubun ortaya çıkmasıdır. Yılmaz'ın hayatı yine bir mektupla mı değişecektir? Yılmaz aslında iki erkek evladı olduğunu sonunda öğrenebilecek mi?


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@