7m


7m

hyundai

Bir Zamanlar Çukurova 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 18. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, Bir Zamanlar Çukurova 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 31.01.2019, 22:34 08.02.2019, 09:59

ATV'de ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova 18. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Dizi yine izileyicilerini ekran başına topladı. Bir Zamanlar Çukurova 19. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm Özeti

Çukurova'da taşlar yerinden oynadı! Demir Yaman, büyük sırlarının tek ortağı annesi Hünkar'dan hangi gerçeği gizlemeye çalışıyor? Son nefesini vermeden Hünkar'la görüşmek isteyen Hüsamettin Sözübir'in söyleyemeden öldüğü gerçek, cenazesinde mi ortaya çıkacak? "Benim bir şey yapmam lazım" diyen Yılmaz kendine yeni bir rota çiziyor. Yılmaz'ın "Bundan sonra Züleyha diye biri yok. Benim için artık yoksun Züleyha" cümleleri kimi üzüp kimi mutlu edecek? Demir, Züleyha ve Adnan bebeğin seyahatleri talihsiz bir heyelan felaketiyle son buluyor. Adnan bebeği kurtarmak için kendi canını tehlikeye atan Demir, toprak altından kurtulabilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Özeti

Çukurova'da uykular kaçıyor! Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuşacak. Hakikate ve adalete bir kez olsun sırtını dönmeyen Fekeli, söyledikleri ve söylemedikleri ile Hünkar'ı soru işaretlerine boğacak. Devlet hastanesine yeni atanan Müjgan Doktor, Çukurova'da esen rüzgarların yönünü değiştirecek! Alzheimer hastalığı sebebiyle neredeyse tüm geçmişini unutan Haminne'nin zihninde çakan şimşekler ne diyecek? Sanayi Odası Başkanlığı'nı Demir'e kaptıran Yılmaz'ın yeni planları yenilgiyi zafere dönüştürebilecek mi? Nefes kesen bölümleriyle 'Bir Zamanlar Çukurova' her Perşembe Atv'de!


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@