7m


7m

hyundai

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 10. bölümüyle ekranlara geldi. Fenomen dizide bu hafta neler oldu. Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 16.11.2018, 09:42
Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 10. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Her hafta yakından takip edilen dizi yine hayranlarını ekran başına kilitledi. Bir Zamanlar Çukurova 11. Bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

10. bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova'da artık yüzleşme zamanı! Demir, ezeli rakibi Yılmaz'ı hayatından çıkarmaya çalıştıkça, adını daha çok duymaya başlıyor. Çukurova'nın yeni 'bey'i olarak boy gösteren Yılmaz'ın ise tek amacı intikam! Gerçekler açığa çıkıyor! Züleyha, öldü sandığı Yılmaz'ı kanlı canlı karşısında görünce, herkesi şok edecek bir karar verecek! Bu gelişme ise herkesin hayatını yakından etkileyecek. 'Uhuletle ve suhuletle' ilerlemekten yana olan Fekeli, gözü dönen Yılmaz'ın yanlış bir şey yapmasından endişeleniyor. Hünkar'ın yeni planı ne? Oğlunun iyiliği için kurduğu tezgâhın, hayatlarını tehdit etmeye başladığını gören Hünkar, Yılmaz'ı tutamayacaklarının farkında! Demir'in ve soyadlarının zarar görmesinden korkup, yeni planlarla harekete geçiyor!
 

9. bölüm özeti

Bir Zamanlar Çukurova'da heyecanın dozu giderek artıyor. Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okuyor. 'Demir Yaman, ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bundan sonra buradayım, geleceği varsa göreceği de var' diyen Yılmaz'ın, bir sonraki hamlesi tüm Çukurova'yı karıştıracak. Yılmaz'ın arkasında, ezeli düşmanları Fekeli'nin olduğunu öğrenen Yaman ailesi, kendilerine savaş açan Fekeli ve Yılmaz'ı durdurabilecek mi? Bebeğinin acısıyla yüreği yanan Züleyha, oğlunu kaçıranın kim olduğunu öğrenince işler çığırından çıkacak ve Çukurova'da adeta yer yerinden oynayacak!


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@