Bir Deli Sevda ne zaman başlıyor? Bir Deli Sevda fragmanları

Bir Deli Sevda fragmanları yayınlandı. Yeni dizi ne zaman başlıyor? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 30.03.2017, 15:50 30.03.2017, 16:18
Bir Deli Sevda ne zaman başlıyor? Bir Deli Sevda fragmanları

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği Show TV'nin dev kadrosu ile dikkat çeken dizisi "Bir Deli Sevda" 5 Nisan Çarşamba günü saat 20.00'de başlıyor.


Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı, oyuncu kadrosunda Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can'ın da yer aldığı dizinin konusu:  

Bir Deli Sevda 1. bölüm fragmanı

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.
Bir Deli Sevda 1. bölüm fragmanı 2


5 Nisan Çarşamba günü izleyicileriyle buluşacak olan "Bir Deli Sevda"nın yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor. 

"Bir Deli Sevda" 5 Nisan Çarşamba günü saat 20.00'de Show TV'de başlıyor.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@