banner518

Bir Aile Hikayesi 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Aile Hikayesi 7. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni dizide neler oldu, Bir Aile Hikayesi 8. bölüm fragmanı çıktı mı?

Dizi - Film - TV 20.04.2019, 22:40
Bir Aile Hikayesi 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX Tv'nin yeni dizilerinden Bir Aile Hikayesi 7. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Yeni dizi izleyicileri ekran başına topladı. Bir Aile Hikayesi 8. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Bir Aile Hikayesi 7. bölüm özeti

Aradan yedi yıl geçmiş, üçüzler on beş yaşına gelmiştir. Cem yoğun çalıştığı için evle eskisi kadar ilgilenemez. Reyhan ise uzun zamandır hayalini kurduğu musiki korosuna yazılmıştır. Mahur ve Berk'in arasındaki rekabet evin huzurunu kaçırmaya başlar. Tesadüfen babasının doğum günü olduğunu öğrenen Mahur, onun için sürpriz bir parti planlar. Neşeli başlayan parti kimsenin beklemediği şekilde sona erecektir. Beste, Erdem'in eski karısının yanında çalışmaya devam eder. Ceylan'dan duydukları yüzünden ilişkilerinin devam ettiğine inanır. Erdem'den umudu keser ve rotayı başka yöne çevirmeye karar verir. Derya’nın taktiği işe yaramış, Berk provada tüm ekibi etkilemeyi başarmıştır. Berk'in oyunun yazarı Hülya ile baş başa vakit geçirmesi, Derya'yı kıskandırır.

Bir Aile Hikayesi 6. bölüm özeti

Reyhan ve Cem, Mahur’la ilgili bir konu yüzünden okula çağırılır. Mahur’un başka bir okula geçmesi gerektiği anlaşılır. Ancak bu yeni özel okul, Cem’in bütün planlarını alt üst edecektir. Babasının onun için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacağını öğrenen Mahur’un gönlü buna razı olmaz. Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizlemek istemeyen Erdem ona açılmaya karar verir. Tam bunu yaptığı sırada kafeye gelen biri, Erdem’i allak bullak eder. Bu kişi Beste’nin hem özgüvenini hem de Erdem’e duyduğu güveni sarsacaktır. Ölüm ve kayıpla ilgili duygularını bastırmaya alışık olan Berk, prova sırasında yönetmen ve yazarın hışmına uğrar. Ona yardımcı olmaya karar veren Derya ise hiç beklenmedik bir yönteme başvuracaktır. Berk’in Mahur’ların evindeki varlığı Melis ve Mercan’ı çok mutlu etse de “ölüm” le ilgili kırdığı pot, çocukların ödünü koparır. Berk bu durumu telafi etmek için özel bir çaba harcamak zorunda kalacaktır.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@