banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Beyaz Show neden yok? Beyaz Show bitti mi?

Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak. Kanalın yayın akışına göre fenomen program bu hafta izleyici ile buluşmayacak. Peki Beyaz Show neden yok?

Dizi - Film - TV 26.01.2018, 22:30 26.01.2018, 22:30
Beyaz Show neden yok? Beyaz Show bitti mi?

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan fenomen program Beyaz Show, her cuma günü ekranlar geliyordu. Ancak bugün kanalın yayın akışına bakıldığında programın olmadığı görüldü. Bunun üzerine programı kaçırmayan izleyicileri "Beyaz Show neden yayınlanmıyor, bitti mi?" gibi soruları kanala yönelttiler ancak henüz bir açıklama gelmedi.

26 Ocak Beyaz Show neden yayınlanmıyor sorusunun yanıtı henüz bilinmezken kanaldan bir açıklama bekleniyor.

Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu program tam 22 yıldır yayın hayatına devam ediyordu. Programın bu hafta olmaması Beyaz Show bitti mi? sorularını gündeme getirdi. Kanaldan yapılacak açıklamayla bu sorulara yanıt bekleniyor.

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

Programın açılış bölümüne, daha önce pazarda mandalinacılık yaparken çektiği videoların sosyal medyada fenomen olmasıyla tanınan Veysel Mutlu damga vurdu. “Vay Delikanlı Gönlüm” isimli single çalışmasıyla programa konuk olan Veysel Mutlu stüdyodaki herkesi coşturdu. Pamela Spence dijital ortamda yayınladığı ve arabesk şarkılardan oluşan yeni albümü ile Beyaz Show’daydı. Söylediği klasik arabesk şarkılarla herkesin kalbini kazandı. Ali Atay’ın hem yazıp hem yönettiği “Ölümlü Dünya” filminin başrol oyuncuları Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak program boyunca hem enerjileri hem de sempatiklikleriyle herkesin takdirini kazandı.  Sarp Apak yine kendinden bekleneni yaptı ve bir Beyaz Show klasiği olarak “Efulim” şarkısıyla stüdyoda romantik rüzgarlar estirdi.  Kız arkadaşına Beyaz Show sahnesinde evlenme teklif etmek için gelen Uğur Yıldırım “Hayır” yanıtı alınca hem kendisi hem de izleyiciler kısa süreli şoka girse de gerçek sonradan anlaşıldı. Programdan önce gizlice Uğur’un kız arkadaşıyla konuşup şaka yollu “Hayır” yanıtı vermesini isteyen Beyaz, böylece amacına ulaşmış oldu ve herkesi şaşırttı. Uğur ikinci kez teklifini yenileyip “Evet” yanıtı alınca da her şey tatlıya bağlanmış oldu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@