Benim Adım Melek 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizilerinden olan Benim Adım Melek'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 13.02.2020, 10:15
Benim Adım Melek 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

TRT 1'in başarılı dizilerinden olan Benim Adım Melek'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

BENİM ADIM MELEK 21. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE BENİM ADIM MELEK 20. BÖLÜM ÖZETİ...

Halil, Mirza ve Melek locadaki eşyaları toplarlar. Bu sırada locaya gelen Alpay ve Kenan, Halillerin vazgeçtiğini anlarlar. Alpay’ın Kenan’ı arkasına alarak kurduğu locayı alma planı gerçekleşmek üzeredir.

Seyitali ve Cumali locaya gelmiş ve locayı alacaklarını söylemişlerdir. Ancak bir şartları olmuştur. Melek artık locada çalışmayacaktır. Halil, Mirza ve Melek locadaki eşyaları toplarlar. Bu sırada locaya gelen Alpay ve Kenan, Halillerin vazgeçtiğini anlarlar. Alpay'ın Kenan'ı arkasına alarak kurduğu locayı alma planı gerçekleşmek üzeredir.

Erdal'ın sürpriz gelişi, Mithat ve Seyran ilişkisini etkiler. Seyran, çaresizdir. Evdeki hazırlığın kendisi için yapıldığını öğrenen Defne, şok geçirir. Defne, yüreğindeki dinmek bilmeyen fırtınaların içinde kalırken kendini bir de Alpay'ın oyununun içinde bulur. Hayatın önüne çıkardığı tüm engellere rağmen dik durmaya çalışan Melek, yıllar sonra ilk kez sırt sırta veren Seyitali ve Cumali'nin şartı karşısında ne yapacak?

Defne, kendisine düzenlenen bu oyunun içinden nasıl kurtulacak? Hafız'ın mirasına kimler sahip çıkacak?

Yorumlar (1)
sezgin 9 ay önce
bu maçta forvete ihtiyaçyok.gençlere şans tanınmalı mesela arda olmalıydı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@