Başım Belada dizisinin konusu nedir? Başım Belada dizisinin oyuncuları kimler?

ATV ekranlarına bu akşam ilk bölümüyle gelecek olan Başım Belada dizisi merakla bekleniyor. Adıyla dikkat çeken Başım Belada dizisinin konusu nedir?

Başım Belada dizisinin konusu nedir? Başım Belada dizisinin oyuncuları kimler?

Başrollerini Keremcem ve Merih Öztürk’ün üstlendiği dizinin konusu ve nerede çekildiği merak konusu oldu. İşte Başım Belada dizisi hakkında detaylar haberimizde!

İzleyenleri ekrana kilitleyecek olan yeni dizinin çekimleri nerede yapılıyor? Bu akşam ekranla buluşacak olan Başım Belada dizinin konusu nedir? Başım Belada dizinin oyuncuları kimler? 

Başım Belada dizisinin çekimleri İstanbul’da çeşitli ilçelerde yapılıyor.

KONUSU NEDİR?

Eski bir polis memuru olan Azam Kamber yakın arkadaşı Pele'yle birlikte haksızlığa uğrayanların davalarını takip etmek için bir ekip kurmuştur. Özel hayatı ise çalkantılıdır. Yaşadığı acı verici olaydan sonra, Trabzon'daki annesi ona çocukluk arkadaşı Melike'yle evlendirmek istemektedir. Azam baskıları savuşturmaya çalışırken Pele işgüzarlık yapar.

Azam'ın yeni komşuları olan Biçer Ailesi'nin büyük kızı Leyla'nın fotoğrafını "Sevdiğim kız" notuyla Azam'ın telefonundan Şerife'ye gönderir. Bunun üzerine Kamber ailesi Melike'yi de yanlarına alıp apar topar Trabzon'dan İstanbul'a Azam'ın yanına gelir. Azam büyük bir açmazın üstüne düşer, bir yandan sevdiğim kız yalanıyla baş etmek, bir yandan da babasından sakladığı polislikten istifa ettiği gerçeğini saklamaya devam etmelidir.

Öte yandan fotoğrafı çekilen Leyla ve ailesi "garip" bir ailedir. Leyla'nın ailesi, babası Tayfur dışında her biri özel denebilecek yetenekleri olan bir ailedir. Tayfur'un özel yeteneği yoktur ama risk analizini yapan, ayrıntılara çok dikkat eden, biridir. Anne Narin Biçer ise maharetli bir hipnoz ustasıdır. Leyla'nın kardeşleri Buğra ve Berna, biri bilgisayar hacklemek konusunda, ötekisi yakın dövüş konusunda olmak üzere, oldukça yeteneklidir.

Ailenin büyük erkek çocukları Safa'nın, Çağdaş tarafından öldürülmesi aileyi bir intikam planına sürükler. Ancak karşılarında eli kolu her yere uzanan bir YAPI'nın üyesi olan Çağdaş Varlı vardır. Üstelik Safa'nın ölümüyle ilgili hiç bilmedikleri bir şey vardır. Aile bir yandan intikam planlarını takip ederken öte yandan karşı komşuları olan Azam'la sık sık karşı karşıya geleceklerdir.

Başım Belada dizisinin konusu nedir? Başım Belada dizisinin oyuncuları kimler?

 BAŞIM BELADA DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

KEREMCEM

MERİH ÖZTÜRK

KAAN TAŞANER

UMUT OĞUZ

ŞİNAN ÇALIŞKANOĞLU

YAĞMUR ÖZTÜRK

ALİ ÇATALBAŞ

MURAT AKKOYUNLU

FERDİ KURTULDU

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler