banner556

Baraj 16. bölüm fragmanı yayında mı?

Baraj 15. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. FOX'ta yayınlanan dizide neler oldu, Baraj 16. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 24.11.2020, 23:20
Baraj 16. bölüm fragmanı yayında mı?

Baraj 15. bölümüyle ekranlara geldi. FOX TV'nin sevilen dizisi hayranlarını televizyon başına toplarken dizi bu hafta da nefes kesti. Baraj 16. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Baraj 15. bölüm özeti

Nazım, Nehir’i seçerek onun peşinden İstanbul’a gelmiştir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın öncelikleri yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Nehir, Nazım’dan vazgeçtiğini aklına dinletebilse de kalbine dinletemez. Nazım’ın zorlu anında yanında olmak istese de hem onun yanında olup hem de nasıl mesafeli olacağını bilemez. Üstelik Nazım’ın arkadaşı Hakan’ın gizemli tavırları Nehir’i rahatsız etmektedir. İstanbul’a dönmüş olmasına rağmen Tarık kendini köşeye sıkışmış bulur. Hem Fulya’nın şüphesinden hem de cinayet suçundan tamamen kurtulabilmek için son kez baraja dönmeye karar verir. Tarık’ın planı herkesin hayatını değiştirmek üzeredir.

Baraj 16. bölüm fragmanı yayında mı?

Baraj 14. bölüm özeti

Nazım’ın hala evli olduğunu ondan saklaması Nehir için bardağı taşıran son damla olmuştur. Artık Nazım’a güvenemeyeceğini düşünen Nehir, Zerrin ile birlikte İstanbul’a, eski hayatına geri döner. Nazım ya Nehir’i seçip onun peşinden İstanbul’a gidecek ya da kızını seçip onları korumak için Nermin ve Ayşe ile kalacaktır. Tarık, gerçekleri Nehir’e anlatarak onunla Nazım’ın arasını açmayı başarmıştır. Fakat bu yüzden Nazım’ın gazabına uğrar ve onun imdadına Fulya ve Kemal yetişir. Tarık saf dışı kalınca ise Zahra, Halil’in yokluğunu gizlemekte iyice zorlanır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@