banner441

banner518

banner513

Babil 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Merakla beklenilen Babil dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni diziye dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 21.12.2019, 10:36
Babil 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Star Tv'nin yeni dizilerinden olan Babil'in 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen oyuncuların olduğu dizinin kadrosu ve konusu güçlü. Seyircileri nasıl bir dizi bekleyecek? İşte yeni diziyen dair tüm detaylar...

BABİL 1. BÖLÜM FRAGMANI

BABİL DİZİSİ KONUSU NEDİR?

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur.

Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur.

Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

DİZİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Babil dizisinde; Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncular yer alacak.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ NEREDE GERÇEKLEŞİYOR?

Babil dizisinin, başta İstiklal Caddesi olmak üzere farklı mekanlarda gerçekleştirilen fragman çekimi iki gün sürdü.

NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Babil dizisi, Ocak 2020'de Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@