7m

7m

hyundai

tamfinans

Babil 1. Bölüm 3. Fragmanı Yayınlandı!

İzleyicisiyle cuma akşamı buluşmaya hazırlanan Babil dizisinin 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ise heyecanlandırdı. İşte yeni dizi Babil'e dair tüm detaylar...

Dizi - Film - TV 16.01.2020, 11:22
Babil 1. Bölüm 3. Fragmanı Yayınlandı!

Star Tv'nin merakla beklenilen dizisi Babil'in 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Seyircilerini nasıl bir dizi bekliyor? İşte detaylar...

BABİL 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN

BABİL DİZİSİ KONUSU NEDİR?

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur.

Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

DİZİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Babil dizisinde; Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncular yer alacak.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ NEREDE GERÇEKLEŞİYOR?

Babil dizisinin, başta İstiklal Caddesi olmak üzere farklı mekanlarda gerçekleştirilen fragman çekimi iki gün sürdü.

NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Babil dizisi,  17 Ocak cuma akşamı Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@