banner536

banner526

banner533

Azize 4. bölüm fragmanı yayında mı?

Azize 3. bölümüyle ekranlara geldi. Dizide bu hafta neler oldu, Azize 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 03.12.2019, 22:44
Azize 4. bölüm fragmanı yayında mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Azize 3. bölüm ile ekranlara geldi. Kısa sürede beğeni kazanan dizi bu bölümüyle de tam not aldı. Azize 4. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Azize 3. bölüm özeti

Azize ve Kartal aralarındaki sırlara rağmen birbirlerinden etkilenmeye başlamışlardır. Azize Balkan’ın yaşadığını öğrenmiştir. Bir yandan kardeşiyle vedalaşmak için ona ulaşmaya çalışırken bir yandan onu ölüme götüren adamı Kartal’ın gözetiminde yaşatmak zorundadır.

Alpanların evinden çıkmanın bir yolunu ararken Kartal da giderek çekimine kapıldığı Azize’nin gerçek kimliğine ulaşmak üzeredir. Azize ve Kartal’ın yolları Azize’nin kardeşinde kesişir. Azize Kartal’a yakalanmadan kaçmayı başarabilecek midir? Azize ve Kartal duyguları ve birbirlerinden sakladıkları sırları arasında kalırlar.

Azize 2. bölüm özeti

Azize ailesine yapılanların hesabını sormak için girdiği Alpanların evinde imkânsızı başarıp adaleti sağlamıştır; ama, sıkışıp kalmıştır. Kaçıp kardeşine kavuşmayı planlarken bütün oklar evdeki tek yabancıya, Azize’ye dönmüştür.

Azize kendisinden şüphelenen Kartal’dan kurtulmaya çalışırken Alpanların evinde sıkışıp kalacağından habersizdir. İçlerine giren hemşirenin bir sırrı olduğundan emin olan Alpanların kendi içlerindeki büyük sırları tüm dengeleri sarsmak üzeredir.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@