Avlu 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu 2. bölümüyle ekranlara geldi. Demet Evgar'ın başrolde yer aldığı dizide bu hafta neler oldu , yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 05.04.2018, 22:32
Avlu 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Star TV'de geçen hafta yayın hayatına başlayan Avlu 2. bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümleriyle beğenilen dizide bu hafta işler iyice karıştı... Avlu 3. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Avlu 2. bölüm özeti

Cezaevinde çıkan kargaşa hala devam etmektedir. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindedir. Nihal’i bıçakladığı düşünülen Deniz’in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.

Avlu 1. bölüm özeti

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır. Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz’in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.  İki kadın da Deniz’i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz’in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır. 
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@