banner441

Aşk ve Mavi 73. Bölüm Fragmanı – 72. Bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen dizisi Aşk ve Mavi 72. Bölümü ile izleyici ile buluştu. Herkesin merakla beklediği Aşk ve Mavi 73 Bölüm Fragmanı ve bütün detaylar bu sayfada olacak.

Dizi - Film - TV 06.10.2018, 00:10 06.10.2018, 00:23
Aşk ve Mavi 73. Bölüm Fragmanı – 72. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve önemli bir takipçiye sahip olan Aşk ve Mavi 72. Bölümü ile izleyiciyle buluştu. Şimdi ise herkes yeni bölümde neler olacağını merak içerisinde bekliyor. Aşk ve Mavi 73. Bölüm Fragmanı ve bütün detaylar bu sayfada olacak.

Aşk ve mavi 73. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında herkesin yeni bölümünde neler olacağını merakla beklediği Aşk ve Mavi 73. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Aşk ve Mavi 73. Bölüm Fragmanı – 72. Bölümde neler oldu?

Aşk ve Mavi 72. Bölümde neler oldu?

"Sana o kadından uzak dur dedikçe, sen kadınla iş ortaklığı yapmışsın!"

Mavi ve Ali, yüzüğün Ali'nin cebine nasıl girdiğini bulmaya çalışırlarken Yüksel, Ali'ye yakın olabilmek için bir hamle daha yapar ve Fazıl'a bir inşaat işi için teklif götürür. Fazıl'ın işi kabul etmesi Mavi'yi deliye döndürür. Safiye, Fatma'yı konaktan göndermek için bir ona bir teklifte bulunur. Fatma kabul eder. Safiye, artık Fatma'dan kurtulduğunu düşünerek mutlu olurken Fatma beklenmedik bir karar alır. Hasibe, Birgül'e şaka yapıp ona iyi bir ders vermek isterken kendisini içinden çıkılmaz zor bir duruma sokar. Mavi, Yüksel ve Ali'nin her an birlikte çalışacak olmalarını kabullenemez ve bunun için bir şeyler yapmak ister. Öfkeyle hareket eden Mavi ölümle karşı karşıya getirir. Üstelik ona yardım edecek hiç kimse yoktur.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@