banner526

banner533

banner513

Aşk ve Mavi 72. bölüm fragmanı çıktı mı?

Aşk ve Mavi 71. bölüm ile ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, Aşk ve Mavi 72. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 28.09.2018, 22:45
Aşk ve Mavi 72. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'de ekranlara gelen Aşk ve Mavi 71. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Yine hayranlarını ekranlara kilitleyen dizide bu hafta Yüksel'in planı Mavi ile Ali arasında gerilim yarattı. Aşk ve Mavi 72. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Aşk ve Mavi 71. bölüm özeti

Cemal, Yüksel'in yaptığı son hamleden sonra çaresizce kadına teslim olmuştur. Bundan sonra ailesinin başına gelecek her türlü kötülüğün planlayıcısı Cemal olacaktır. Elmas, öğrendiği bilgiyle Safiye'yi parmağında oynatmaya başlamıştır. Safiye kadının her dediğini yapmaktadır. Konak ahalisi Safiye'deki bu değişimi hayretle izlerken Safiye, Elmas'ın beklemediği bir hamle yapar. Yüksel, Göreçkiler'den alacağı intikamı düşünürken bir yandan da Ali'yi de elde etme planları yapmaktadır. Mavi'nin müzayedede Ali için almak istediği bir yüzük Yüksel için bulunmaz bir fırsat olur. Hazırladığı tuzak Mavi ve Ali arasında bir gerilime yol açar.

Aşk ve Mavi 70. bölüm özeti

Göreçki Konağı'nda yaşayanlar, Mavi, Pembe ve İsmet'in kaza haberiyle hastaneye koşarlar. Fazıl, İsmet ve gelinleri için üzülürken onu derinden yaralayacak gelişmelerden henüz habersizdir. Oğlu Ali'nin ameliyat masasında ölümle savaştığını, Cemal'in vurulduğunu henüz bilmiyordur. Hasibe karakola teslim olmaya giderken üst üste gelen felaketler Göreçkiler'i yıkar. Konakta yaşayan herkes için zor günlerin başlangıcıdır bu felaketler… Yalanlar, ihanet, ortaya bir bir dökülen sırlar, daha çok canlar yakacak, katlanması güç durumları ortaya çıkaracaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@