Aşk ve Mavi 62. Bölüm Fragmanı - 61. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Aşk ve Mavi 61. Bölümü ile ekranlara geldi. Aşk ve Mavi 62. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.

Dizi - Film - TV 13.04.2018, 22:25 13.04.2018, 22:40
Aşk ve Mavi 62. Bölüm Fragmanı - 61. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve her hafta binlerce kişiyi ekran başına toplayan Aşk ve Mavi 61. Bölümü ile ekranlara geldi. Şimdi en çok merak edilen konu yeni bölümde neler olacağı. Aşk ve Mavi 61. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.


Aşk ve Mavi 62. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında herkes gelecek hafta yayınlanacak bölümde neler olacağını merak ediyor. Yeni bölüme dair ipuçlarını barındıran Aşk ve Mavi 62. Bölüm fragmanı yayınlandığında burada olacak.

Aşk ve Mavi 62. Bölüm Fragmanı - 61. Bölümde neler oldu?

Aşk ve Mavi 61. Bölümde neler oldu?

"Ah ne yapsam, ne yapsam... Kurtulabilsem... Ne yapsam gönlümü avutabilsem..."

Mavi'nin, Faysal'la birlikte gittiğini gören Ali deliye döner. Faysal'ın evine gider ve Mavi'ye bunun nedenini sorar. Mavi, Ali'yi kendinden uzaklaştırmak için istediği hayatı kendisine ancak Faysal'ın verebileceğini söyler. Göreçkiler, konağa geri dönmenin sevincini yaşarken Elmas, planını ince ince işlemekte ve Refika'yı her geçen gün ölüme bir adım daha yaklaştırmaktadır. Mavi, Faysal'ın evinde adeta bir hapis hayatı sürmektedir. Buna devam edemeyeceğine karar verir ve evden ayrılmak ister. Ancak Faysal karşısına dikilir. Mavi için iki seçenek vardır: Ya bu eziyeti çekecektir ya da hayatını cehenneme çeviren Faysal'ı ortadan kaldıracaktır.

60. Bölümde neler oldu?

Mavi'nin kararı!

Mavi'nin, Faysal'ın teklifini kabul etmekten başka bir şansı yoktur. Faysal, Mavi'yi çaresiz durumda bırakmıştır. Mavi, Ali'ye gider ve boşanmakta kararlı olduğunu söyler. Ali, çok üzülür. Mavi'nin söylemediği bir şeyler olduğunu düşünmektedir ama Mavi, Faysal'ın teklifinden hiç söz edemez. Başta Demirhan olmak üzere tüm sevdiklerinin hayatı söz konusudur. Adliye çıkışında Ali son kez Mavi'yle konuşmak için Hasibe'nin evine geldiğinde gördüğü şeye inanamaz.

59. Bölümde neler oldu?

Faysal, Mavi’ye korkunç bir teklifte bulunur.

Safiye'nin bebeği bıraktığı kulübe yanar. Bebeğin öldüğünü sanan Fatma ve Safiye yıkılırlar. İtfaiye gelip yangını söndürdüğünde Demirhan'ın içeride olmadığı anlaşılır. Demirhan, kayıptır. Mavi, yengesinin yerini sakladığı için Demirhan'ın kaybolmasından Ali'yi sorumlu tutar. Ali'ye çok kızgındır ve boşanma davası açar. Ali, itiraz etmez ve Mavi'nin getirdiği belgeleri imzalar. Başta Ali ve Cemal olmak üzere herkes Demirhan'ı aramaktadır. Safiye, yıllar önce Refika'nın yaşadığı konakta hizmetçilik yapan Elmas'tan yardım ister. Elmas'ın ortaya çıkması Refika'yı rahatsız eder. Refika, yıllar önce gizlenmiş sırların ortaya çıkmasından endişe etmektedir. Mavi, Ali'yi affedip boşanma davasını geri çekmeye karar verdiğinde karşısına Faysal çıkar. Mavi'ye korkunç bir teklifte bulunur.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@