banner526

banner533

banner513

Aşk ve Mavi 60. bölüm fragmanı yayında!

Aşk ve Mavi 60. bölüm fragmanı çıktı. Sevilen dizide neler olacak, işte fragman

Dizi - Film - TV 01.04.2018, 15:22
Aşk ve Mavi 60. bölüm fragmanı yayında!

ATV'de ekranlara gelen Aşk ve Mavi geçtiğimiz vuma günü 59. bölümüyle ekranlara gelmişti. Aşk ve Mavi 60. bölüm fragmanı da yayınlandı. Sevilen dizide neler olacağı merakla bekleniyor

Aşk ve Mavi 60. bölüm fragmanı

59. bölüm özeti

Safiye'nin bebeği bıraktığı kulübe yanar. Bebeğin öldüğünü sanan Fatma ve Safiye yıkılırlar. İtfaiye gelip yangını söndürdüğünde Demirhan'ın içeride olmadığı anlaşılır. Demirhan, kayıptır. Mavi, yengesinin yerini sakladığı için Demirhan'ın kaybolmasından Ali'yi sorumlu tutar. Ali'ye çok kızgındır ve boşanma davası açar. Ali, itiraz etmez ve Mavi'nin getirdiği belgeleri imzalar. Başta Ali ve Cemal olmak üzere herkes Demirhan'ı aramaktadır. Safiye, yıllar önce Refika'nın yaşadığı konakta hizmetçilik yapan Elmas'tan yardım ister. Elmas'ın ortaya çıkması Refika'yı rahatsız eder. Refika, yıllar önce gizlenmiş sırların ortaya çıkmasından endişe etmektedir. Mavi, Ali'yi affedip boşanma davasını geri çekmeye karar verdiğinde karşısına Faysal çıkar. Mavi'ye korkunç bir teklifte bulunur.

58. bölüm özeti
Safiye Demirhan'ı kaçırıp bağ evine saklanır. Fatma oğlunun kaybolmasının acısıyla yıkılır. İki aile her yerde Safiye'yle Demirhan'ı ararken Ali onları bulur. İsmet'e hamile olduğunu söyleyen Pembe bu yalanı çok uzun süre saklayamayacaktır. İsmet'in doktora gitmesiyle gerçek ortaya çıkar. Bu arada Faysal, Ali'nin Demirhan'ın yerini bildiği halde söylemediği bilgisini Mavi'ye verir. Ali'nin yalanı yüzünden yıkılan Mavi ve ailesi bağ evine gittiklerinde dehşete düşerler. Demirhan'ın içinde olduğu kulübe yanmaktadır.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@