banner526

banner533

banner513

Aşk ve Mavi 56. bölüm fragmanı çıktı mı?

Aşk ve Mavi 55. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Aşk ve Mavi'de bu hafta neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detayla

Dizi - Film - TV 02.03.2018, 22:26
Aşk ve Mavi 56. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'de yayınlanan Aşk ve Mavi 55. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta yine izleyiciler ekrana kilitlendi. Aşk ve Mavi 56. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Aşk ve Mavi 55. bölüm özeti

Safiye, Servet'i bıçakla yaraladıktan sonra olay yerinden kaçmıştır. Cemal, Safiye'yi kurtarmak için Servet'in evine gidip delilleri ortadan kaldırmak ister ancak bıçağı bulamaz. Bıçağı Faysal almıştır. Cemal ve Safiye'yi tehdit eder. Mavi ve Ali'yi ayırmalarını, aksi halde bıçağı polise vereceğini söyler. Mavi ve Ali, aralarındaki sorunları çözmüş, barışmışlardır. Mavi, eve dönmeye karar verdiğinde Safiye, Mavi'ye Ali hakkında olumsuz şeyler anlatır. Cemal de kardeşini Mavi'ye karşı doldurmaya başlamıştır. Yaptıklarından vicdan azabı duysa da Safiye'yi hapis yatmaktan kurtardığını düşünen Cemal, hiç beklemediği bir sürprizle yıkılır.

Aşk ve Mavi 54. bölüm özeti
Mavi, Ali'ye boşanmak istediğini söylemiştir. Ali, kendini affettirmek için çabalasa da Mavi'yi bu kararından vazgeçiremez. Pembe, İsmet'e yakınlaşabilmek için bir plan yapar. Göreçkiler'in evine giderek Faysal'a karşı mahkemede tanıklık yapacağını söyler. Pembe'nin bu teklifi İsmet'i ona yakınlaştırır. Servet, Ürgüp'ü terk etme planları yaparken Cemal'i yine tehdit edip para ister. Cemal istediğini vermeyince bildiklerini Safiye'ye anlatacağını söyler. Cemal'in az zamanı vardır ve parayı bulmazsa Safiye, Demirhan'ın kendi bebeği olmadığını öğrenecektir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@