banner526

banner533

banner513

Aşk ve Mavi 55. bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi 55. bölüm fragmanı çıktı. Sevilen dizide son bölümde neler oldu, gelecek hafta neler olacak? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 24.02.2018, 14:50
Aşk ve Mavi 55. bölüm fragmanı yayınlandı

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Aşk ve Mavi 54. bölümle ekrana geldi. Emrah'ın başrolde yer aldığı dizide bu hafta Ali'nin Mavi'yi ikna etme çabaları konu edildi. Aşk ve Mavi 55. bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda gelecek haftaya dair ipuçları verildi.

Aşk ve Mavi 55. bölüm fragmanı

Aşk ve Mavi 54. bölüm özeti
Mavi, Ali'ye boşanmak istediğini söylemiştir. Ali, kendini affettirmek için çabalasa da Mavi'yi bu kararından vazgeçiremez. Pembe, İsmet'e yakınlaşabilmek için bir plan yapar. Göreçkiler'in evine giderek Faysal'a karşı mahkemede tanıklık yapacağını söyler. Pembe'nin bu teklifi İsmet'i ona yakınlaştırır. Servet, Ürgüp'ü terk etme planları yaparken Cemal'i yine tehdit edip para ister. Cemal istediğini vermeyince bildiklerini Safiye'ye anlatacağını söyler. Cemal'in az zamanı vardır ve parayı bulmazsa Safiye, Demirhan'ın kendi bebeği olmadığını öğrenecektir.

Aşk ve Mavi 53. bölüm özeti
Mavi, Faysal'dan Ali'yle ilgili şikayetini geri almasını isteyecekken Ali gelir. Kocasının salıverildiğini gören Mavi çok sevinir ancak Ali, Mavi kendisini dinlemeyip Faysal'dan yardım istemeye gittiği için çok kızgındır. İkili kavga ederler. Mavi evi terk edip annesinin gecekondusuna yerleşir. Safiye arkadaşı Seher'in ön ayak olmasıyla pazarcılığa başlar. Refika komadan çıkar. Son yaşanan olayların hiçbirini hatırlamamaktadır. Doktorun stresten uzak durması gerek tavsiyesiyle Göreçkiler fakirleştiklerini Refika'dan saklamaya karar verirler. Refika'ya hala zenginlermiş gibi rol yaparlar. Mavi'ye aşık olduğunu fark eden Faysal, kızı Ali'den koparmak için Pembe'den yardım ister. Pembe Faysal'a yardım etmek için kolları sıvar. Hasibe ise İsmet'i eve döndürmenin yollarını aramaktadır. İsmet, Pembe'ye öyle bir oyun oynar ki kız bütün Ürgüp'e rezil olur. İsmet'i boşanmaktan vazgeçiremeyen Pembe, intikam için tüm Göreçkiler'i şoke edecek bir şey yapar.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@