banner556

Aşk ve Mavi 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi 22. bölümü izleyenlerle buluştu. Son bölümün ardından gözler yeni fragmana çevrildi

Dizi - Film - TV 07.04.2017, 22:47 11.04.2017, 12:10
Aşk ve Mavi 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin kısa sürede beğeni toplayan dizilerinden Aşk ve Mavi 22. bölümü ile ekranlara geldi. Emrah ve Burcu Kıratlı'nın başrollerinde yer aldığı dizi duygusal sahneleriyle konuşuluyor. Aşk ve Mavi 23. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.


Aşk ve Mavi 22. Bölüm özeti

Göreçkiler Gülizar’ın ölümünün üzüntüsünü atlatamadan, Hasibe’nin ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla yıkılırlar. Mavi, perişan olmuştur.


Duruma en fazla üzülenlerin başında ise Mavi gelmektedir. Ali'yi bırakıp İstanbul'a gitme kararı alan Mavi, annesi Hasibe'nin hastalığının ardından kararından vazgeçecek midir...

Kadro:  Emrah , Burcu Kıratlı , Işıl Yücesoy , Kenan Bal Fazıl, Cüneyt Mete ,Ayşegül Ünsal ,Birgül Ulusoy , Alayça Öztürk ,Osman Karakoç, Uğur Uzunel

Burcu Kıratlı kimdir?

(d. 23 Temmuz 1989, İstanbul), Türk oyuncu.

Hayata gözlerini İstanbul'da açan Kıratlı, ilk okul öğrenimini Ata Koleji'nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji'nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.
Burcu Kıratlı kimdir?
İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu. Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı.TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterini canlandırdı. Günümüzde Aşk ve Mavi dizisinde, "Mavi" karakterine hayat vermektedir.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@