banner526

banner535

Anne 23. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Anne'de Zeynep gerçeği öğreniyor mu?

Anne 23. bölüm fragmanı çıktı. Sevilen dizide yine çarpıcı gelişmeler yaşanacak

Dizi - Film - TV 10.04.2017, 12:10 10.04.2017, 13:03
Anne 23. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Anne'de Zeynep gerçeği öğreniyor mu?

Star TV'nin duygu yüklü dizisi Anne yine izleyicilerini ekrana kilitleyecek. Anne 23. bölüm fragmanı çıktı. Bu haftaki bölümde Zeynep gerçeği öğrenecek mi? sorusu yanıtını bulacak.


Anne 23. bölüm fragmanı


Salı akşamları ekrana gelen dizinin 23. bölüm özeti;  Zeynep, Sinan ve Cahide Turna konusunu konuşurken içeri dalar. Ancak ikili sözü geçiştirerek, kulak misafiri olduğu sözlerden şüphelenen Zeynep'e yakalanmaktan kurtulur. Ama Sinan Zeynep'e daha fazla yalan söylemek istememektedir. Cahide ise onu susması için ikna etmeye niyetlidir. Zeynep'i Zeliş'le gören Turna ise hayalkırıklığı içinde kendini Hasan'a ablalık ederek avutur. Neşeyle gelen Şule ve Cengiz'in hallerine anlam veremeyen Turna Şule'nin şarkıcılık yapacağını öğrenir. Zeynep'le konuşması için Sinan'a Turna'nın yaşadığını söyleyen Gönül'ün içi rahat değilse de beklemeye karar verir. Ama bu sırada elini Turna'nın üzerinden çekmemeye kararlıdır.
Anne 23. bölüm fragmanı
Gönül, Turna'nın karşısında!
Şule ve Cengiz çıkınca yine kardeşiyle perişan kalan Turna'ya yardım getiren Gönül, küçük kıza görünmeden gidecekken şahit oldukları yüreğini parçalar. Sabrı taşan Gönül dayanamayıp Turna'nın karşısına çıkar. Turna ve Sakar Teyze kavuşurlar. Zeliş'e verdiği sözü tutmayı başaran Zeynep ise Gönül'ün bu ortadan kayboluşlarından ve gizemli hallerinden şüphelenmeye başlamıştır. Şule ve Cengiz, pavyona benzemeyen bu hayata alışmaya çalışırken, Şule'nin patronu Haydar'ın gözü de ikilinin üstündedir. Özellikle Cengiz, geçmiş alışkanlıklarını kolay terk edemeyeceğe benzemektedir. Gamze'nin hayatına beklenmedik biri ilk adımı atarken Duru cephesinde mutsuzluk hakimdir. Evlenme teklifini reddeden Ali'yle kavga eden Duru kendini kaybetmek üzeredir. Her şeyden habersiz Zeynep'i aklından çıkaramayan Sinan ise büyük bir ikilemin içinde karısına doğruyu söylemek için kıvranmaktadır. Nihayet Zeynep'le konuşmaya karar verir. Ancak Sinan'ın gerçeği açıklama planı çok acı bir haberle bozulacak, tüm aile bu gelişmeyle sarsılacaktır. Yaşananların ardından öfkeli gözler Ali'ye çevrilir. Bu hengame Zeynep'in Turna gerçeğini öğrenmesine de engel olur.  Nihayet Gönül'ün gizli bir konuşmasına şahit olan Zeynep ise onun sır sakladığından emin olur ve gizlice peşine takılır. Gönül'ü takip eden Zeynep'i gittiği bu yerde hayatının en büyük sürprizi beklemektedir. Yoksa Zeynep gerçeği Sinan ya da başkası söyleyemeden, kendi gözleriyle mi görecektir.

Oyuncu kadrosu:  Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gülenay Kalkan, Gonca Vuslateri, Berkay Ateş,Can Nergis, Alize Gördüm, Ahsen Eroğlu

Beren Gökyıldız kimdir?
(d. 20 Eylül 2009, İstanbul), Türk Çocuk Oyuncu.
Beren Gökyıldız kimdir?

20 Eylül 2009'da, İstanbul'da doğdu. Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan. Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen. Gökyıldız Show TV'de yayınlanan Güldüy Güldüy Show'da oynamıştır. Son olarak Star TV'nin yeni dizisi olan Anne'de Melek Akçay karakterini oynayan. Beren Gökyıldız Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı dizide rol almaktadır.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@