Anne 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Anne son bölüm yine duygu doluydu

Anne 21. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizide neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 29.03.2017, 09:17 29.03.2017, 10:48
Anne 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Anne son bölüm yine duygu doluydu

Star TV'nin çok konuşulan dizilerinden biri olan Anne 21. bölümüyle ekranlara geldi. Salı akşamlarının değişilmezi olmayı başaran dizinin son bölümünde Zeynep ile Turna birbirlerinden uzak yaşama tutunmaya çalışmaları konu edildi. Zeynep'in trafik kazasının üzerinden 18 ay geçmiş ve bu uzun sürede neler olduğu izleyiciye aktarıldı. Anne 22. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.


ANNE 21. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep'in geçirdiği trafik kazasının ardından 18 ay geçmiştir. Bu Zeynep'in ve çevresindeki herkesin hayatında çok ciddi değişikliklere yol açabilecek kadar uzun bir süredir. Zeynep kazadan sonra girdiği komadan uyandığında, Turna’nın bir kazada öldüğü haberini almıştır. Bu haberle sarsılan Zeynep önce yaralarını sarmayı, sonra da hayatına devam etmeyi öğrenmiştir. Gerek komada gerek arkasından gelen zor dönemde onu bir an bile yalnız bırakmayan Sinan’la evlenmiş ve Ali'nin çalıştığı gazetede işe başlamış, hatta orada önemli bir konuma getirilmiştir.

Turna kardeşi Ahmet ile yeni sorumluluklar üstleniyor

Zeynep'in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul'un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep’in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna'nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet'in varlığıdır. Zeynep Turna’dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır. 
Ahmet'in doğması Şule ve Cengiz'i pek etkilememiştir. Onlar halen iki çocuğa da annelik babalık yapmaktan uzak, pavyon köşelerinde perişan hayatlarına aynen devam ederler. Ancak o alemlerde de işler değişmekte, şartlar Şule'yi önemli bir yol ayrımına doğru sürüklemektedir.

Gönül gerçekleri Zeynep ile paylaşacak mı?

Zeynep ve Turna'nın birbirlerinden habersiz hayatları sürüp giderken, Gönül'ün Turna’nın hayatta olduğunu öğrenmesi her şeyi alt üst eder. Gönül kendilerine Turna'nın öldüğü yalanını söyleyenin kim olduğunu ortaya çıkaracak ve onunla yüzleşecektir. Fakat işi ve evliliği yolunda giden, hayatını daha yeni düzene koymuş kızına Turna'nın yaşadığını söyleyip söylememe konusunda kendi içinde büyük savaşlar verir

Bu sırada iki ayrı dünyada, birbirlerini sadece anılarda yaşatan Turna ve Zeynep’in yolları yeniden kesişecek midir?

Oyuncu kadrosu:  Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gülenay Kalkan, Gonca Vuslateri, Berkay Ateş,Can Nergis, Alize Gördüm, Ahsen EroğluBeren Gökyıldız kimdir?
(d. 20 Eylül 2009, İstanbul),[1] Türk Çocuk Oyuncu.

20 Eylül 2009'da, İstanbul'da doğdu. Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan. Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen. Gökyıldız Show TV'de yayınlanan Güldüy Güldüy Show'da oynamıştır. Son olarak Star TV'nin yeni dizisi olan Anne'de Melek Akçay karakterini oynayan. Beren Gökyıldız Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı dizide rol almaktadır.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@