Ada Masalı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 10. bölümü ile ekranlara geldi. Kısa sürede beğenilen yaz dizisinde neler oldu, Ada Masalı 11. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 24.08.2021, 21:35
Ada Masalı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'de izleyiciyle buluşan Ada Masalı 10. bölümü ile ekranlara geldi. Yaz dizisi olarak yayına başlayan ve kısa sürede adından söz ettiren dizi bu haftada izleyicilerini ekran başına topladı. Ada Masalı 11. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Ada Masalı 10. bölüm özeti

Batu’nun gelişi Haziran ve Poyraz arasında bomba etkisi yaratır. Batu, Zeynep tarafından ikiliyi ayırmak için

görevlendirilmiştir. Batu sinsi planlarını hızlıca hayata geçirmeye başlar. İdil, Poyraz’a olan aşkından vazgeçmek üzereyken aklına gelen fikir ile yeniden harekete geçer. Bu sefer Poyraz’ı kendine aşık edeceğine emindir.

Haziran, Poyraz’ın geçmişini merak etmeye başlar. Onun eskiden nasıl biri olduğuna dair araştırmalara girişir. Haziran, kendini kıskançlık krizlerinin ortasında bulur. Poyraz, Haziran’ın deniz korkusunu yenmek için ona yardımcı olur. İkili her şeye rağmen birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler. Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi.

Ada Masalı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 9. bölüm özeti

Haziran, Hakan’la karşı karşıya kalmıştır. Poyraz, Haziran’ın çığlıklarını duyduğunda ikiliyi bulmakta gecikmez. Haziran da Poyraz da arbedede yaralanırlar. Poyraz, Haziran için o kadar endişelenir ki hisleriyle ve son aylarda yaşananlarla ilgili kendiyle yüzleşmek zorunda kalır.

İdil, Zeynep’le Latif’in düğününü engellemeye kararlıdır. Haziran da bu evliliği onaylamaz. Bu sırada gizemli biri oteldeki suit odayı iki aylığına kiralar. Ancak hiçbir şeyi beğenmediğinden Haziran ve Poyraz odayı baştan yaratmak zorunda kalır. Bunun için çıktıkları yolculukta ömürlerinin sonuna kadar unutamayacakları Elsa Hanım’la tanışırlar. Elsa Hanım, Poyraz ve Haziran’a asla unutamayacakları bir şey öğretir.

Poyraz, Haziran’la konuşmaya hazır olduğunu hissettiği anda harekete geçer ancak bu sırada odayı tutan kişi de otele giriş yapar.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@