Survivor Yasin Obuz kimdir?

Survivor 2020 kadrosunda yer alan isimlerden biri de Yasin Obuz oldu. Peki Yasin Obuz kimdir? İşte hakkındaki detaylar

Survivor Yasin Obuz kimdir?

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan ve izlenme rekorları kıran Survivor'ın 2020 kadrosu belli oldu. Kadorda yer alan isimlerden biri de  Yasin Obuz oldu. Peki Yasin Obuz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, ne iş yapmaktadır? İşte hakkındaki detaylar

Yasin Obuz kimdir?

Yasin Obuz kimdir?

32 yaşındaki Yasin Diyarbakırlıdır.  Hacettep Üniversitesi Spor Bölümü mezunu olan yarışmacı ticaret yapmaktadır. 

Yasin Obuz asıl tanınırlığını ise yine TV8'de yayınlanan Mastercheff yarışmasıyla elde etti. Yarışmadaki eğlenceli yapısıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacı kısa sürede herkes tarafından bilinen bir isim haline geldi. Yasin daha önce de Yemekteyiz isimli programda yarışmıştı.

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor ünlüler takımı: Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Survivor gönüllüler takımı: YasinObuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör yarışacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 17:21
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülten Zeyno sayın
Gülten Zeyno sayın - 2 ay Önce

Yasin seni severim, öğüdüm şu: sakın kural dışı bi şey yapma. Hemen evlenirsin. Master şefte ki gibi gayretli ol, efendiliği i koru. Bol şans.

SIRADAKİ HABER