Survivor Tayfun Erdoğan kimdir?

Survivor 2020 kadrosu belli oldu. Kadroda yer alan isimlerden biri de Tayfun Erdoğan oldu. Peki Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor Tayfun Erdoğan kimdir?

Fenomen yarışma programı Survivor 2020 16 Şubat'ta başlayacak. Yarışmacılar da netleşirken gönüllüler takımında yarışacak isimlerde biri de Tayfun Erdoğan oldu. Şarkıcı Emrah'ın oğlu olan Tayfun merak konusu oldu. Peki Tayfun Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır? İşte hakkındaki detaylar

Tayfun Erdoğan kimdir?

Tayfun Erdoğan kimdir?

1991 yılında Bursa'da dünyaya gelen Tayfun Edoğan şarkıcı Emrah'ın oğludur. Yıllardır magazin dünyasının ilgi gösterdiği isimlerden biri olmuştur. Evlendirme programlarına da katılan Tayfun komilik yapmasıyla da gündem olmuştu.  İlkokul ve ortaokul Bisaş İlkögretim Okulunda okudu. Bir döenm Bursaspor alt yapısında futbol oynadı. Liseyi de Bursa Hasan Ali Yücel lisesinde okuyup mezun oldu. Uludağ üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümünden mezunu.

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor ünlüler takımı: Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Survivor gönüllüler takımı: YasinObuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör yarışacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 17:18
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER