Ekmekten çıkan şok etti! İnanılmaz...

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde gerçekleşen bir olay, vatandaşın en temel besin kaynağı olan ekmeğin üretildiği fırınlardaki hijyen ve dikkatsizliği bir kez daha gözler önüne serdi. 

Ekmekten çıkan şok etti! İnanılmaz...

Edinilen bilgiye göre, Bilecik'te 4 Eylül Mahallesinde gerçekleşen olayda öğle yemeği için marketten ekmek alan vatandaş sofraya koymak için kırdığı ekmeğin içinde bir cisim fark etti. Dikkatli baktığında ekmeğin içindeki cismin fare kuyruğu olduğunu gören vatandaş şok oldu. Ekmeği alarak marketin yolunu tutan vatandaş daha sonra Belediye Zabıta Müdürlüğüne giderek ekmeğin üretildiği fırından şikayetçi oldu. Zabıta yetkilileri tarafından ilgili fırında gerekli denetimler yapılarak uyarıların ardından fırın yetkilileri hakkında cezai işlem uygulandı. 

Bu talihsiz olayı yaşayan vatandaş, en temel besin kaynağımız olan ekmeğin üretildiği fırın çalışanlarının hijyen ve temizlik konusunda daha fazla eğitilmeleri gerektiğini savundu. Bu hususta yetkili birimlerce yaptırım ve cezaların arttırılarak insan sağlığı ile oynanmasına müsaade edilmemesini istedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 14:08


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devran
Devran - 10 ay Önce

Gs yi yenersek sampionluk sansimiz devam edecek hayal degil kazanirsak liderle puan farki dokuz oluyor

Hanedan AŞ
Hanedan AŞ - 10 ay Önce

Trabzonspor yener her türlü basit bir oyun olacak

Atmaca
Atmaca - 10 ay Önce

Trabzonspor dendiğinde insanlar önce durup sonrada düşünürleri şimdi ise sıradan bir takım hüviyeti kazandırılmış hale gelmiştir. Bundan kurtulmak için gerekli olan reçete bir olacağız iri olacağız diri olacağız hep beraber Trabzonspor olacağız. Bundan gayrı reçete yoktur. Herkes Trabzonspor üzerinden nasıl prim yaparım nasıl para kazanirim bunun peşinden. Bunu ilk başlatan da M.A YILMAZ sır. Neyse takımı kurtarmak istiyorsak milli olacağız yerli olacağız yetkinin de yerlisi gerisine karnınız yoldur. Boşa kürek salla boşa hayel kur olmuyor işte.

husnu
husnu - 10 ay Önce

kalecinin forma rengi saçma sapan bir renk. Neden sarı

Numan
Numan - 10 ay Önce

Rıza saçmaladı, bocaladı futbolcularda ayak uydurdu.

banner443