7m

7m

hyundai

Trabzon'da Katarlı yatırımcı darp edildi!

Trabzon'un turizm merkezi Uzungöl'de bir apart sahibi kaçak olduğunu söylediği tesisini fırsat olarak değerlendirdiği Arap yatırımcılara kiraladı, sonra da onlara hem şiddet uyguladı hemde şikayetçi oldu.

Çaykara 10.06.2017, 09:24 10.06.2017, 12:32
Trabzon'da Katarlı yatırımcı darp edildi!

Trabzon'un Çaykara ilçesi Uzungöl'de Arap yatırımcıları fırsat bilen turistik tesis sahibinin kaçak olduğunu söylediği yapısını önce Araplar'a kiralaması sonrada şiddete başvurması Trabzon'da turizme darbe vurmaya devam ediyor.


YATIRIMCILARI CAYDIRIR

2016 senesinde Uzungöl'de yüksek ücretle bir apart kiralayan Katarlı yatırımcı, işletmenin sahibi Hasan Düzgün tarafından önce kandırıldı, sonra darp edildiğini iddia edildi. Canıyla tehdit edildiğini yaşananların yatırımcıları caydıracağını anlatan Ahmet İssam Alsaleh, ''Böyle olaylarda Türk devleti devreye girmeli ve yatırımcılara sahip çıkmalıdır'' dedi.

MÜLK SAHİBİ, ''VERGİ KAÇIRIYORLAR''

İşletmenin mülk sahibi Hasan Düzgün ise, ''Benim her şeyim ortada. Onlar devletten vergi kaçırıyordu, bende onları şikayet ettim. Bana göre bu adamlar dolandırıcı. Bu güne kadar Uzungöl'de yapılan birçok yapı kaçak durumda, benim yerim de kaçak. Bu yanlışlar giderilmeli'' dedi. Karadeniz Gazetesi


 

Yorumlar (3)
halk 5 yıl önce
merak etmeyin yakında ,arap yerine ,,arap yağı bulurda sürersiniz oralara..bugün lük yarınlık..az kaldı..sizin gibi nemrut kıymet bilmez adamlara ne yararki.
Ercan 5 yıl önce
Devlet uyur Arada uyanarak Kaçak Binalar Yıkılacak Yapmayın der Ancak bu hiç gerçekleşmez Hatta Devletin önemli makamını işgal edenler de o kaçak yapılardan çoktan yapmıştır Devletimizin güzel yönleri olduğu gibi bu gibi konularda asla sistemi ve ilkesi olmayan çadır devleti tarağı da vardır
TrB : 5 yıl önce
Para az gelmistir. Bizim uzunguzungöl'ölüye onun için böyle yapmıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@