banner491

Milli takıma seçilmek için ter dökecekler

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü satranç branşı sporcuları, mücâdele ettiği Küçükler Satranç il Birinciliğinde 8 madalya elde etti.

Milli takıma seçilmek için ter dökecekler

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü satranç branşı sporcuları, mücâdele ettiği Küçükler Satranç il Birinciliğinde 8 madalya elde etti. 
Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ‘Küçükler Satranç İl Birinciliği’ müsabakaları Özel Ertuğrul Okulları’nda yapıldı. 7-12 yaş arasında 376 sporcunun mücadele ettiği turnuvada Büyükşehir’li sporcular madalya geleneğini sürdürerek, 8 kategoride derece aldı. Toplam dört birincilik olmak üzere sekiz madalya kazanan Büyükşehir’li sporcular 19-26 Ocak tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda Bursa’yı temsil ederek millî takıma seçilmek için ter dökecek. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 12:44

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 2 yıl Önce

Bu adam ayağında top tutar, çalım atar, pas atar ayak kafa gol de atar ama bizim hoca 2 dakika oynatır.

Türker
Türker - 2 yıl Önce

Haydi amazonun oğlu, göster kendini!

Kamil
Kamil - 2 yıl Önce

Burağın yarısı kadar faydalı olmuyor ilk 11 de başlayınca kaybolup gidiyor.

Ts
Ts - 2 yıl Önce

Hugo baskı kurulan anlarda başarılı oluyor Burak gibi değil ndoye ise görev adamı takım oyuncusu golcü değil Hugo tam bı golcü ama işte ama

yasar
yasar - 2 yıl Önce

Hugo mu olmalı, N doye mu?

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Bu adam Burak kadar oynasaydı en az 20 golu vardi. Tam golcü. Ersun beyde Riza hocada oynatmamakta kararli. Iyiki takimda duruyor. Göremeyen laf etmesin bi zahmet.

Ekrem
Ekrem - 2 yıl Önce

InsAllah yanilirim ama bence gelecek mac hugo gol atamaz. Sadece burakda saha da oldumu golnattiyor. Tek basina sayif kaliyor.

SIRADAKİ HABER

banner441