7m


7m

hyundai

Gelin almaya giden konvoya polis baskını - Şok yaşadılar

Gelin almaya giden konvoya polis baskın yaptı. Hep birlikte adliyeye gittiler.

Bursa 09.08.2018, 21:45
Gelin almaya giden konvoya polis baskını - Şok yaşadılar

Bursa'da çok sayıda suçtan hakkında kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Yunus Yavuz kınası için gelini almaya giderken aracı polis tarafından durduruldu. Düğünü olduğunu söyleyen damat hakkında kesinleşmiş cezası bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alındı. Kına için toplanan davetliler gelinle birlikte adliyeye akın etti.

Gözaltına alınan Yavuz'a daha önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında işlem yapıldığı, bu suçla ilgili açılan soruşturma kapsamında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapsi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan damat emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan damat düğün yapacağını ve kına için girdiği konvoydan alındığını ifade ederek düğününü yapmak için izin istedi. Yavuz’un bu isteğini reddeden hakim sanığın cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Çıkışta ailesi ile vedalaşan damat gözyaşları içerisinde geline sarıldı. Cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarılan damat Yavuz, çıkışta gazetecilere 'Hiçbir şey yarım kalmadı. Her şey 10 gün sonra kaldığı yerden devam edecek' dedi.

Yavuz'un cezaevine götürülmesinin ardından davetliler ve gelin adliyeden ayrıldı.


Yorumlar (2)
Yılmaz 4 yıl önce
Adamda ki yüzdüzlüğe bak 6 yıl kesilmişi bar nara atar gibi kınası varmış düğünü varmış bu kadar da rahat Hayrt valla
Murat 4 yıl önce
Duğüne izin verseydiniz bari bi kac gun. Burasi cok degisik bi ulke oldu artik. Hakim ge savcilarada guvenilmiyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@