Yürürken kafasına diş düştü!

Rize’de bir diş protez laboratuvarının penceresine soğuması için konulan sıcak diş protez kalıbı sokaktan geçmekte olan genç kızın başına düştü.Rize’de meydana gelen ilginç olayda Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir Diş Protez Laboratuvarı’nın penceresin

Bölgesel 06.12.2011, 13:32
Yürürken kafasına diş düştü!

Rize’de bir diş protez laboratuvarının penceresine soğuması için konulan sıcak diş protez kalıbı sokaktan geçmekte olan genç kızın başına düştü.

Rize’de meydana gelen ilginç olayda Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir Diş Protez Laboratuvarı’nın penceresinde soğuması için bırakılan sıcak demir kalıbı, bir personelin çay içerken yanlışlıkla çarpması sonucu pencerenin önünde bulunan binanın çatısına düştü.

Daha sonra kalıp buradan sekerek Kazımkarabekir Caddesi’nde arkadaşı ile yürümekte olan Sema B.’nin (19) başına isabet etti. Başından yaralanan genç kız Rize Tıp Merkezi’nde tedavi altına alındı. 

Olay yerinde bulunan vatandaşlar, genç kızın başına çarpan cismin ne olduğunu öğrenmek isterken sıcak protez nedeniyle elleri yandı. Cismin protez diş yapımında kullanılan metallerin eritilerek şekillendirildiği kalıp olduğu öğrenildi.

Genç kız Rize Tıp Merkezi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından adli rapor hazırlanması için ambulans ile Rize Devlet Hastanesi’ne götürüldü.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@