Yılmaz Büyükaydın'ın mesajı

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydının 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yayınladığı yazılı mesaj aynen şu şekilde İnsanoğlu için en kutsal bilgi öğretildikten sonra öğretilen bilgidir. Aile temel ihtiyaçların öğrenimi ile bu süreç, öğretmen

Yılmaz Büyükaydın'ın mesajı
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydının 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yayınladığı yazılı mesaj aynen şu şekilde
İnsanoğlu için en kutsal bilgi öğretildikten sonra öğretilen bilgidir. Aile temel ihtiyaçların öğrenimi ile bu süreç, öğretmenlerimiz eşliğinde devam eder. Çocuklarımız, ömrünü bu ulvi amaç uğruna adayan saygıdeğer öğretmenlerimiz sayesinde geleceği en güzel şekliyle inşa edebileceklerdir.
Eğitimde kaliteye yakalayan ülke ekonomi, sağlık, kültür, sanat ve yaşamın her noktasındaki diğer problemlerini de çözmüş toplumlarıdır.
Kaliteli ve sağlıklı toplumların oluşmasında aktif rol üstlenen öğretmenlerimizin, en yüce hasletlerle mayaladıkları ve şekillendirdikleri tüm nesillerimiz için ne kadar minnet duysak azdır. Bu meşakkatli yolda muasır medeniyet seviyesini hedef kabul etmiş bireyler yetiştiren ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan öğretmenlerininiz bu özel günlerini gönülden tebrik eder, tüm eğitim camiasına saygılar sunarım.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler