7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Yılların birikmiş sorunlarını biz çözdük"

Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzoh Büyüşkşehir Belediye Başkan Adayı  Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 5 yıllık dönem içerisinde Trabzon’da el atılamayan sorunları kendilerinin çözdüğünü kaydederek, “Trabzonlu hemşerilerim AK Belediyeciliğin farkını

Bölgesel 14.03.2014, 11:56
Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzoh Büyüşkşehir Belediye Başkan Adayı  Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 5 yıllık dönem içerisinde Trabzon’da el atılamayan sorunları kendilerinin çözdüğünü kaydederek, “Trabzonlu hemşerilerim AK Belediyeciliğin farkını çok iyi gördü. O nedenle gittiğimiz her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile arşılaşıyoruz. Büyükşehirle birlikte daha büyük hizmetlere imza atarak hemşerilerimize layık olmaya çalışacağız” ifadelerini kulandı.
 
FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
 
Başkan Gümrükçüoğlu dönemlerinde uzun yılardan beri bitirilemeyen Atasu Barajını kısa süre içerisinde tamamlayarak hizmete soktuklarını kaydederek, “Trabzon’da son 30 yılın kangren haline gelen seyyar sorunu vardı. Bu sorunu da seyyarlarımızı da mağdur etmeden kısa sürede çözüme kavuşturduk. Ayrıca yıllardan beri kamulaştırmayı bekleyen fakat bir türlü kamulaştırılamayan Fatih-Tanjant arası yolu kamulaştırarak ve yolu yaparak hizmete sunduk. Bunun yanında Karşıyaka ile 2 Nolu Beşirli Mahallesi 24 Şubat Caddesi devamında bulunan fakat yıllardan beri kamulaştırmayı bekleyen arsayı kamulaştırarak yolun yaparak hizmete açtık. Bunun dışında AydınlıkevlerSiyamoğlu Caddesi’ni Soğuksu Mahallesi Kemal Ülker Caddesi’ne bağlayan yol güzergahını kamulaştırılarak yolun yapımını tamamladık.Hacıziya Habiboğlu araçlı alt geçidi güzergahında bulunan binaları kamulaştırdık ve yolun genişletme çalışmalarını yaparak hizmete açtık. Bizler laf değil iş üretiyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (2)
osman osman 8 yıl önce
neyi çözdünüz allahaşkına. trafik sorunu çözüldü mü? hava kirliliği sorunu çözüldü mü? park sorunu çözüldü mü? bunların yanına eklediğiniz insanları kutuplaştırma, birbirlerine düşman etme sorunları ve adaletsizlik eklediniz. yani her dönem kendi yarattığınız sorunları büyüttünüz. artık kendinizin çıkardığı sorunları da bir sonraki dönem çözer, nasrettin hocanın eşeğinin kaybolması gibi sevindirirsiniz bizi.
serkan 8 yıl önce
Seçim geldi herkes siyasi yorum yapmaya başladı. Osman Osman rumuzlu arkadaş herhalde Trabzon'da yaşamıyor. Trabzon'da onca yapılan işlemi görmemek için ya kör olmak yada art niyetli olmak gerekiyor. Belediye Başkanının eleştirilecek yanları mutlaka vardır. Hepimiz insanız. Kimin eksiği yokki. Ama hizmet konusunda bu belediye başkanınıs eleştirmek haksızlıktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@