"Yeni Türkiye'yi zirveye çıkaracağız"

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, "7 Haziran 2015 günü temelini AK Parti’nin attığı Yeni Türkiye’yi zirveye çıkaracağız” dedi.AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta seçim çalışmalarını Trabzon’un Ortahisar, Vakfıkebir ve Akça

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, "7 Haziran 2015 günü temelini AK Parti’nin attığı Yeni Türkiye’yi zirveye çıkaracağız” dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta seçim çalışmalarını Trabzon’un Ortahisar, Vakfıkebir ve Akçaabat ilçelerinde sürdürdü.

İlk olarak Trabzon Akçaköylüler Derneği’nin kahvaltısına katılan Balta daha sonra Ortahisar’ın Hacıkasım, Bahçecik ve Gölçayır mahallelerini ziyaret edip ardından da Vakfıkebir’in Demirci ve Akçaabat’ın Sarıca mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Havayi fişekler eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılanan Milletvekili Adayı Muhammet Balta “  Seçim çalışmaları boyunca Trabzon’umuzun mahallelerini, sokaklarını tek tek dolaştım ve de dolaşmaya devam ediyorum. Her gittiğimiz yerde sağ olsunlar vatandaşlarımız bizi büyük bir coşkuyla karşılayıp bağırlarına bastılar. Biz vatandaşlarımızın ilgisinden memnunuz. AK Partiye büyük bir teveccüh var. 2002 yılından önceki Türkiye’nin halini biliyorsunuz. Yokluk, zulüm, ekonomik sıkıntı dönemlerini yaşattılar; ama şimdi bakın ülkemiz refah içerisinde ve bu ülkenin kasasında şunda 135 milyar dolar para var. AK Parti iktidarından önce kasada 1 milyar dolar para yoktu. Şimdi ülkemizin refah durumunu herkes görüyor. Onlar konuşacak, biz yapacağız dedik. Biz çalışacağız, beklentilere cevap vereceğiz. Onlar gibi, boş laflarla karşınıza çıkmadık. Ne dediysek o, yapmış olduğumuz işler meydanda. Biz inşallah ülkemize, milletimize, hizmet etmeye devam edeceğiz. 7 Haziran 2015 günü muhalefet partilerinin korkulu rüyası sandıklar olacak. 7 Haziran 2015 günü sandıktan çıkan ve 13 yıldır size hizmet eden yegâne parti AK Partidir. Trabzon bugüne kadar olduğu gibi bu seçimde de kendine yakışır bir şekilde sandığa giderek eski Türkiye’yi ebediyen sandığa gömecektir. Bu seçim eski Türkiye mi, yoksa yeni Türkiye mi? kararının verileceği seçimdir. Seçimlerde temelini AK Parti’nin attığı Yeni Türkiye’yi zirveye çıkaracağız” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
egemenkara
egemenkara - 4 yıl Önce

Yeni Türkiye hoş güzel. Fakat Trabzon için gerçekçi bir proje göremiyorum çünkü fikir alma edasında değil verme edasinda ilerleniliyor. Diyeceğim o ki bazı olaylar insanları on plana çıkartır. Bu demek değildir ki herseyi bilen budur. Görüyorum ki yanılgı bu. Kararların eksik alinmasinin ceremesini halk çeker. Sahille degerli arazileri birbirine bağlayan iç yollar hala düzgün degil. Yani acikladiginiz projeleri siz mi yapacaksınız merak etmiyor değilim. Şu bir gerçek fonksiyonel değilsiniz. Sadece içersinde bir işaretsiniz. Onun için konumu iyi tespit edip ona göre konuşmak daha dogru olur. Halk oy verecek zaten korkmayın ama size değil bunu da bilin. Yüksekten atiyosun uz.

banner393

banner443

banner441