banner441

Yangın 4 gündür söndürülemiyor

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan özel bir şirkete ait kömür ocağında bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın 4 gündür devam ediyor. Akçaabat-Düzköy Karayolunun 8. kilometresinde bulunan kömür ocağındaki yangın için iş makineleri 4 gündür aralıksız çalışı

Bölgesel 30.10.2012, 09:51
Yangın 4 gündür söndürülemiyor

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan özel bir şirkete ait kömür ocağında bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın 4 gündür devam ediyor. 

Akçaabat-Düzköy Karayolunun 8. kilometresinde bulunan kömür ocağındaki yangın için iş makineleri 4 gündür aralıksız çalışırken, patlamaların yaşandığı yangında çevre köylerde yaşayan vatandaşlar yoğun dumandan ve kokudan etkilendikleri için yangının bir an önce söndürülmesini istiyor. 
 
Kömür ocağındaki yangından çıkan duman ve gazlardan köylerinin de etkilendiğini belirten Erdem Birinci, "Birkaç gün önce burada dumanlar yükselmeye başladı. Yangının neden çıktığını bilmiyoruz fakat, metan gazının sıkışmasından dolayı yangın çıktığı yönünde iddialar var.
 
Kaç gün geçti ama bir türlü söndürülmedi. Çevrede bulunan köyler olarak dumandan ve kokudan dolayı çok rahatsızız" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Yusuf Altuntaş 7 yıl önce
oturduğum yere o Yol üzerinden ulaşım sağlıyorum 1 haftadan fazla oldu sadece duman çıkıyordu yangın yoktu şimdi yanıyor Ama Ben ne itfaiye görüyorum nede oraya su sıkani duman o vadiden aşağı gidiyor sürekli biz araba ile geçerken bile zorlanıyoruz oradakiler ne yapıyor bilemem

Gelişmelerden Haberdar Olun

@