alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Vali'den öğretmenlere fırça

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, tören geçişinin disiplinsiz olduğu gerekçesiyle öğretmenleri fırçaladı. Törende, öğrencilerin ve öğretmenlerin geçişi boyunca not alan Vali Dursun Ali Şahin, tören

Bölgesel 23.04.2012, 15:56
Vali'den öğretmenlere fırça

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, tören geçişinin disiplinsiz olduğu gerekçesiyle öğretmenleri fırçaladı. 

Törende, öğrencilerin ve öğretmenlerin geçişi boyunca not alan Vali Dursun Ali Şahin, törenin ardından sahaya inerek geçiş töreninin disiplinsiz olduğu gerekçesiyle görevli öğretmenlere fırça attı.

Vali Şahin, geçişin disiplinsiz ve dağınık olduğunu belirterek "Hepsi dağınıktı. Biri aşağıdan bir yukarıdan böyle öğretmen, böyle iş olur mu?" diye konuştu.

Gazetecilerin "Neden kızdınız" sorusuna Vali Şahin, "Disiplinsiz bir tören geçişi gördüm. Bu konuda bütün öğretmenlerimizi toplayıp gerekeni yapacağız" cevabını verdi.


Yorumlar (1)
gereken 10 yıl önce
hani askeri vesayet kalkacaktı... hala ihtilalin getirdğiğ alışkanlıklar öğrenci asker mi 23 nisan günü valimi mutlu olsun yoksa çocuk bayramında çocuklar mı mutlu olsun.. sayın valime 2 tabur asker getirin yürütün izlesin mutlu olsun egosunu tatmin etsin . öğretmen askermidir sana tören yürüyüşü yapacak. zaten valilerimiz kaymakamlarımız kimseye nazı geçmez bir öğretmenlere boş kaldılarmı haydi okula .. fırça atarız egomuz şişer ben maliyecilere laf ettiklerini duymadım sağlıkçı doktorlara belediyecilere vatandaşa sanırsın sadece öğretmenin mülki amiri..ne değişiyor türkiye de hiç hala 23 nisan gününün devlet büyüklerini mutlu etmeye çalışarak geçiriyoruz... şu bayramların adını protokol bayramı yapın bari siz de rahatlayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@