Vali Yardımcısına Soruşturma

Trabzon'da görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Gülcan Güneş ile nişanlandıktan bir süre sonra ayrılan ve bu ilişkisi nedeniyle basında sık sık haberleri çıkan Trabzon Vali Yardımcısı İsmail Tezel hakkında İçişleri Bakanlığı'nın soruşturma başlatt

Vali Yardımcısına Soruşturma

Trabzon'da görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Gülcan Güneş ile nişanlandıktan bir süre sonra ayrılan ve bu ilişkisi nedeniyle basında sık sık haberleri çıkan Trabzon Vali Yardımcısı İsmail Tezel hakkında İçişleri Bakanlığı'nın soruşturma başlattığı öğrenildi.

Öğretmen Gülcan Güneş'i, geçici görevle Düzköy İlçesi Çayırbağı Çok Programlı Lisesi'nden Çarşıbaşı Lisesi'ne aldırınca ilişki basına yansıyan, bunun üzerine de nişanlanan Tezel ve Güneş, geçen Nisan ayında ayrıldı.

Ayrılığın ardından Gülcan Güneş ve Tezel'in birbirleri hakkında yaptığı açıklamalar sık sık basında haber olarak yeraldı. Basında çıkan haberler üzerine İçişleri Bakanlığı Vali Yardımcısı İsmail Tezel hakkında soruşturma başlatırken, iddiaları incelemek üzere bir mülkiye müfettişi Trabzon'a geldi. Yerel ve ulusal basında ikili hakkında çıkan haber kupürlerini inceleyen müfettişin, Vali Yardımcısı İsmail Tezel'le de görüştüğü öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler