banner491

Vali ve başkan vatandaşlarla bayramlaştı

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ile birlikte bayram ziyaretlerini sürdüren Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Erdoğdu mahallesinde vatandaşlarla bayramlaştı. Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet eden Başkan Gümrükçüoğlu ve Vali Kız

Vali ve başkan vatandaşlarla bayramlaştı

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ile birlikte bayram ziyaretlerini sürdüren Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Erdoğdu mahallesinde vatandaşlarla bayramlaştı. 

Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet eden Başkan Gümrükçüoğlu ve Vali Kızılcık, ziyarette ayrıca vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi. Başkan Gümrükçüoğlu ve Vali Kızılcık ziyaretler sırasında mesai yapan belediye işçileri ile de sohbet ederek bayramlarını kutladı.
 
Vatandaşların Kurban Bayramını tebrik eden Başkan Gümrükçüoğlu, “Kurban Bayramı paylaşmanın, dayanışmanın, sevginin ve kardeşliğin en güzel örneğini ortaya koymaktadır.
 
Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleridir. İnanıyorum ki bu birlik, beraberlik ruhunu, daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacak, daha güzel ve aydınlık yarınlara mutlaka ulaşacağız.
 
Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuz bozulmadan dimdik ayakta kalacaktır.” ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441