Ümit Yıldırım unutulmadı!

 Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık, Bingöl-Erzurum Karayolu Karlıova ilçesi Hacılar köyü mevkiinde meydana gelen patlamada şehit düşen polis memuru Ümit Yıldırım'ın ailesini Araklı Türkeli Köyü'nde ziyaret etti.   Bayan Kızılcık'a ziy

Bölgesel 19.09.2012, 11:25
Ümit Yıldırım unutulmadı!

 

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık, Bingöl-Erzurum Karayolu Karlıova ilçesi Hacılar köyü mevkiinde meydana gelen patlamada şehit düşen polis memuru Ümit Yıldırım'ın ailesini Araklı Türkeli Köyü'nde ziyaret etti.
 
  Bayan Kızılcık'a ziyaretinde Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan ve eşi Tuğba Işıldak Tezcan eşlik etti.
 
  Şehit Yıldırım'ın annesi Zinnet Yıldırım'a sabır dileyen Bayan Kızılcık, acılı anne ile görüşerek yanında olduğunu ifade etti.
 
  Ülkemizin terör belasından birlik ve beraberliği sayesinde kurtulacağını ifade eden Bayan Kızılcık,  " Bir anne olarak annemizin yaşadığı acıyı paylaşmak istedim. O bizlere şehidimiz Ümit Yıldırım'ın emaneti tüm Trabzon ve Türkiye olarak onun yanındayız. Onun acısı bizim acımız. Ülkemiz bu terör belasından birlik ve bütünlüğü ile kurtulacak. Zinnet annemizin de her zaman yanındayız" dedi.
 
  Ülkemiz için canlarını ve kanlarını verenler sayesinde bugün rahatça insanların yaşayabildiklerini kaydeden Bayan Kızılcık, " Ülkemiz için hayatını feda eden şehitlerimiz sayesinde bugün evlerimizde huzur içerisinde yaşıyoruz. Hayatını kaybeden kahraman askerlerimize ve polislerimize Allah’tan rahmet, Türk Ulusuna başsağlığı diliyorum. Yaralı Asker ve polislerimize de acil şifalar diliyorum" şeklinde konuştu.
 
  Eve getirilen imam tarafından şehit Ümit Yıldırım'ın ruhu için Kuran'ı Kerim okundu. Bayan Kızılcık daha sonra Şehidin kabri başına giderek dua etti. 
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@