Trebzonspor'un hakkını yediler

 HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç seçim döneminden bugüne geçen dönemi değerlendirdi. HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç, 2011 genel seçimlerinin bir yılını değerlendirdi. Zamanın su gibi akıp geçtiğini dile getiren Malkoç, “Türk

Bölgesel 16.06.2012, 12:45
Trebzonspor'un hakkını yediler

 HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç seçim döneminden bugüne geçen dönemi değerlendirdi.

 HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç, 2011 genel seçimlerinin bir yılını değerlendirdi. Zamanın su gibi akıp geçtiğini dile getiren Malkoç, “Türkiye geçen sene bu zamanlar seçim heyecanı içindeydi. AK Parti bakanlarının ve milletvekillerinin yaptığı vaatler vardı. Aradan geçen bir yıl sürede vaat edilen ve gerçekleştirilenlerin değerlendirilmesi yapıldığında iktidarın Trabzon’a karşı sorumluluklarının yerine getirilmediğini görüyoruz” dedi.

 

Futboldaki şike olayına da değinen Malkoç, şu ifadelere yer verdi: “Başbakan şike olayında Trabzonsporluları üzmüştür. Başbakan Fenerbahçe sevgisini başbakanlık makamında kullanarak Trabzonsporlulara ve Trabzon Halkına taşımaması gerekir.” Teşvik paketinde Trabzon’a büyük haksızlık yapıldığını kaydeden Malkoç, “Trabzon’un teşvikte büyük illerle aynı kefeye koyulması kabul edilemez. Nüfus kayıtlarına baktığımızda bundan 25 yıl önce Trabzon’un nüfusu 756 bin idi. Şu anda ise 757 bin civarında. Bu memlekette hiç genç yok mu? Son on yılda nüfus azalışı hızla sürmüştür. Nüfus kayıtları bunu ortaya koyuyor. Trabzon her yıl 25 bin ile 40 bin arasında göç veriyor. Nasıl olurda Trabzon’u teşvikte hak ettiği yere koymasınız. Bunun hesabının verilmesi lazım. Sürmene’ye tersane koyulacaktı. 5 bin kişi işe başlayacaktı.

Bunlar ne oldu? Sürmene tersanesinin akibeti ne? Aradan bir yıl geçti, hiç kimse bir şey açıklamıyor. Tersane olmadı burası lojistik üst yapılacak. Bu mudur iktidarın vat ettikleri?bu neyin lojistik üstü olacak? Bu konuda bakan ve milletvekili arkadaşlar konuşurken lütfen dikkatli konuşsunlar. Tersaneyle ilgili yapılan açıklamalar hala halkın kulağında taze duruyor. Biz HAS Parti olarak iktidarın yaptığı işlerin takipçisiyiz” diye konuştu.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
drina k 9 yıl önce
ilk kez bir parti trabzonsporun hakkı yenilmiştir diyor..daga önce hep akp ye oy atmıştım..ama ne akp ne chp ve ne mhp şike sürecindeki haksızlıkları dile getirmediler..hatta chp aziz yıldırıma haksızlık yapıldığını bile söyledi.mhp kanun değiştirtti, öneri getirdi.akp yalakalık yapma yarışında..bu üç partiyi siliyoruz oylar HAS partiye..
erdeman 9 yıl önce
evet trabzonsporun hakkı yenmiştir ama sizin gibi insanlardan bunu duymak bizi rahatlatmıyor zira sizler kimlerin hakkını yemediniz ki siyasi idealleriniz beklentileriniz menfaatleriniz için davanızı bile sattınız onun için size hak yemeden bahsetmek yakışmıyor önce gidin arkanızdan vurduğunuz hocanızdan özür dileyin
ihsan sabri akarsu 9 yıl önce
su an duzen disinda oldugunda gercekleri soylemek kolaydir.. duzene girince sorunlari telaffuz etmek zorlasiyor
Yakamoz 9 yıl önce
Drina adlı dostum yanlış okumuşsun bir daha oku istersen haberi okumadan yorum yapıyorsunuz cahil olmayın. Trabzonsporla ilgili bişe yok haberde !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@