banner536

banner526

banner533

Trabzon'u hep birlikte yükselteceğiz

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yeni yılın ilk gününde önceki yıllarda olduğu gibi yine esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunarak birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.Semerciler Çarşısı’ndaki iş yerlerini gezen Başkan Gümrükçüoğl

Bölgesel 01.01.2014, 15:52
Trabzon'u hep birlikte yükselteceğiz

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yeni yılın ilk gününde önceki yıllarda olduğu gibi yine esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunarak birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Semerciler Çarşısı’ndaki iş yerlerini gezen Başkan Gümrükçüoğlu esnafa yeni yılda hayırlı bol kazançlar temennisinde bulundu.

Vatandaşlara kendisinde bir istekleri olup olmadığını soran Başkan Gümrükçüoğlu, yeni dönemde de Trabzon'u hep birlikte daha iyi noktalara yükselteceklerini kaydetti. Ziyaretinde hemşerileri ile dertleşip gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Gümrükçüoğlu, Trabzon Halkına ve Türk Milletine birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Ülkenin dış güçlerin oyunu ile zor bir süreçten geçtiğini ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, "Bu gün millet olarak her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duymaktayız. Maalesef birtakım dış güçler ülkemizin son zamanlarda yakalamış olduğu gelişmeyi baltalamak için kirli oyunlarını sahneye koydular. Küresel güçler ülkemizi karıştırıp istikrarı bozmak istiyorlar. İnanıyorum ki halkımız bu oyunlara gelmeyecek ve gerekli cevabı sandıkta verecektir. Bizim tek güvencemiz ve dayanağımız vatandaşlarımızdır. Hangi siyasal görüşten olursa olsun benim hemşerilerimden istirhamım memleketimizin birliği ve beraberliği için Sayın Başbakanımızın arkasında durup kendisini desteklemeleridir" diye konuştu.

Başkan Gümrükçüoğlu ziyaret sırasında karşılaştığı çocuklara oyuncak ve çikolata ikram etme geleneğini burada da sürdürdü.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@