7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor imajına polis önlemi!

Haber61.Net - HABER SERVİSİ - Trabzonspor evinde oynadığı F. Bahçe karşılaşmasında çıkan olaylar sonrası sahası 6 maç seyircisiz olarak kapanarak ceza aldı. TFF’nin vermiş olduğu karara tepki gösteren Bordo Mavili taraftarlar Avni Aker’de oynanacak  K. Pa

Bölgesel 20.03.2014, 12:01
Trabzonspor imajına polis önlemi!

Haber61.Net - HABER SERVİSİ - Trabzonspor evinde oynadığı F. Bahçe karşılaşmasında çıkan olaylar sonrası sahası 6 maç seyircisiz olarak kapanarak ceza aldı. TFF’nin vermiş olduğu karara tepki gösteren Bordo Mavili taraftarlar Avni Aker’de oynanacak  K. Paşa karşılaşmasına kapıyı kırp içeri gireceğiz söylemleri üzerine Trabzon emniyetinin önlemleri artırdığı öğrenildi.

Hangi taraftar grubunun nasıl bir eylem hazırlığında olduğunu öğrenmek için çalışma başlatan emniyet birimleri Trabzonspor’un ve Trabzon camiasının imajının zedelenmemesi için taraftar gruplarını sahaya yaklaştırmayacağı öğrenildi.

Hafta içi konuyla ilgili açıklama yapan Trabzonspor’un basın sözcüsü Yakup Aslan’da yetkilileri göreve çağırmıştı. Açıklamasında Aslan, “ Bu durum Trabzonspor’u aşara TFF ve devletin sorunudur.”ifadelerine yer vermişti.

Haber : Şükrü ÜÇÜNCÜ


Yorumlar (5)
tarık buğra 8 yıl önce
kapıya kırıp içeriye girmek kulube zarar verir ,yapabilyorsan,gücün yetiyorsa bunu tff binasında yapacaksın.
Yusuf Altuntaş 8 yıl önce
Karsilasma aninda catilara keskin nisanci polis ve uzun namlulu silahli polisleri yerleştirirken Trabzonspor un imaji zedelenmiyor da simdi mi zedeleniyor
adil türk 8 yıl önce
Biz bunu başaramıyoruz her nedense.

Ses getirecek organize protestolarımız ahlaki çerçevede olmalı.Yani demem şuki.Yaptığımız her davranışla Trabzonspor Taraftarı olduğumuzu göstermeliyiz.Mücadelemize sonuna kadar devam etmeliyiz.

Kim ne işlerle uğraşır bizi ilgilendirmez.Biz toplumun sevdiği kanunlara uygun davranışlar içinde olmalıyız.
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
CEza almamıza neden olan kale arkasına bedava girdikleri yetmezmiş gibi bir de takıma zarar verenler dışında kimse böyle bir çirkinliği yapma düşüncesinde değildir. Zaten bu kişilerin düşüncesi her olay karşısında "ne demek la ben Trabzonluyum"dur.
Cahit Sağır 8 yıl önce
Hangi haklan sahaya taş attınız ve kombine kart sahiplerini madur ettiniz.Bu sene bu işi biterdiniz gelecek yıl 2 müsabaka seyircisiz oynanacaktır.Bu durumda kombine satışları etkileneçek ve kulübümüz maddi ve manevi zararlara uğratılmıştır.Yazıklar olsun.Sayın Başkanımızın taraftar grupları değil TARAFTAR GRUBU açıklmasını yıllardır dillendiriliyoruz.Hemen tek taraftar grubuna dönmek şarttır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@