7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonlulara hakaret eden polislere bakın ne oldu!

Trabzonspor evinde oynadığı Fenerbahçe karşılaşması hakem Bülent Yıldırım ve Kaleci Volkan Demirel’in provokasyonları nedeniyle yardı kesilmişti.Bu ikilinin anlamsız hareketleri sonrası bir anda saha karışmış taraftar sahada dışında tepkisini gösterdiği s

Bölgesel 11.03.2014, 17:25
Trabzonlulara hakaret eden polislere bakın ne oldu!

Trabzonspor evinde oynadığı Fenerbahçe karşılaşması hakem Bülent Yıldırım ve Kaleci Volkan Demirel’in provokasyonları nedeniyle yardı kesilmişti.

Bu ikilinin anlamsız hareketleri sonrası bir anda saha karışmış taraftar sahada dışında tepkisini gösterdiği sırada olaylar yaşanmıştı. Çıkan olaylara Trabzon’da çevre illerden gelen polislerin hareketleri ve müdahalesi damgası vurmuştu.

Orantısız gücün dışında birde Trabzonlulara hakaret eden iki polis memuruna Trabzon Valiliğinden verilen soruşturma izniyle ifadeleri alındı. A. K. İle A.Ç. Savunmalarında  vermiş oldukları ifadelerinde. Kendilerini savundukları öğrenildi.  2 polis memuru hakkında görevi kötüye kullanmak ve meslek dışı hareket etmekten işlem başlatıldı.

 


Yorumlar (2)
cengiz yardım 8 yıl önce
hiçbişey çıkmaz. ikaz veya kınama alırlar sadece.
oktay atalı 8 yıl önce
zaten hep bu bişey olmazlar yüzünden bu toplum ne hale geldi üşenme git savcılığa ver dilekçeni bak neler oluyor sen üstüne düşeni yap bak neler oluyor benmi ahkammı kesiyorum ben istanbuldan çalışıyorum ben takımımı evladım gibi seviyorum karşılıksız umarsız almıyorum aldırmıyorum seyretmiyorum seyrettirmiyorum dilekçemide veriyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@