Trabzonlu polisin kalbi dayanamadı

 Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru, kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.Edinilen bilgiye göre, 15 yıldır Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube M

Trabzonlu polisin kalbi dayanamadı

 

Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru, kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, 15 yıldır Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Yakup Alay (51), bugün Samsun Emniyet Müdürlüğü binası önünde kalp krizi geçirdi. Olduğu yere yığılıp kalan Yakup Alan'a ilk müdahaleyi meslektaşları yaptı. Ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan ve duran kalbi çalıştırılan Yakup Alan, hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Yakup Alan'ın mesai arkadaşları hastaneye akın etti.

Samsun'da sevilen ve başarı çalışmalarıyla dikkat çeken polis memuru Yakup Alan'ın Trabzon Şalpazarı nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER